ZIŅAS

Akti dienā
Akti dienā

Šā  gada 18. septembrī plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā jebkurš interesents aicināts uz radošo darbnīcu. Darbnīcas ietvaros katrs dalībnieks varēs piestiprināt līdzi atnestu koka priekšmetu uz kopīgas sienas. 

Dalībniekiem jāņem līdz jebkāds, vairs nevajadzīgs, koka priekšmets, kas var būt gan veci koka dēlīši, gan salauzti plauki, skeitborda dēļi u.c. Šis sastiprināto koku priekšmetu kopums veidos nevienmērīgu un neregulāru sienu, uz kuras pēcāk tiks veidots harmonisks zīmējums ar pūšamajām krāsām, portālam pastāstīja Jauniešu māja projektu vadītājs Roberts Grundmanis.

Šā gada laikmetīgās mākslas nakts “Akti Naktī” tēma ir haosa simetrija, attīstot tēmu – haoss kā radošo procesu aka, no kā cilvēks smeļas un rada. Balstoties uz šo tēmu, arī šajā darbnīcā jaunieši haosā mēģinās rast simetriju un harmoniju. „Kaut arī Jauniešu māja šogad nepiedalās pasākumā "Akti naktī", vēlamies sniegt savu redzējumu par tēmu,” stāsta Jauniešu mājas projektu vadītājs Roberts.

Darbnīca plānota nepilnas trīs stundas, un ir nosacīti sadalīta divās daļās – haosa sienas radīšana un krāsošana ar pūšamajām krāsām.

Atzīmēties, ka ieradīsies uz pasākumu, iespējams šeit: https://www.facebook.com/events/1478425802484285/ .