ZIŅAS

Aizvadīta tikšanās ar OVI Watch dibinātājiem
Aizvadīta tikšanās ar OVI Watch dibinātājiem

Vakar, 30.martā, Jauniešu mājā aizvadīta tikšanās ar OVI Watch dibinātājiem – Ivo un Dāvi, kuri dalījās pieredzē ar savu biznesa ideju un to kā to attīstīt līdz galam.

Puiši jauniešiem pastāstīja par saviem ražotajiem koka pulksteņiem – kā radās ideja, kā tie top, ar ko tie atšķiras no citiem pulksteņiem un cik vērtīgi tie ir.  Tāpat apmeklētājiem bija iespēja pašiem ar savām acīm redzēt viņu veidotos pulksteņus un radīt savu priekštatu par tiem. Interesanti bija dzirdēt jauno uzņēmēju misiju, ka katra pārdotā pulksteņa vietā, viņi plāno iestādīt jaunu koku.

Tikšanās laikā bija iespēja ne tikai uzzināt par viņu produktu, bet arī dzirdēt puišu stāstu par to, kā viņiem izdevās attīstīt savu biznesu īsā laikā, izmantojot medijus un sociālos tīklos.

“Lai gan, izmantojot sociālos medijus, nav nekas jāiegulda, tomēr tas ir diezgan grūts process, kurā tev visu laiku ir jāiesaistās,” tā atzīst abi puiši.

Pēc Ivo un Dāvja stāstījuma, ikviens varēja gūt ieskatu biznesa idejas attīstīšanā un realizēšānā. Kā atzina paši jaunieši, turpmāk viņi zinās, ka pēc padoma biznesa uzsākšanai varēs vērsties pie OVI Watch puišiem.