ZIŅAS

Aizvadīta Pasaules Radio diena
Aizvadīta Pasaules Radio diena

13. februārī, svinot Pasaules Radio dienu, ko UNESCO šogad īpaši rosināja sagaidīt un atzīmēt, iesaistot jauniešus mediju satura veidošanā, radio internetā SPIN FM ēterā bija dzirdama īpaša programma «Atkal Satikšanās».

«Atkal Satikšanās» ietvaros tiksies SPIN FM aizsācēji jeb spineri – TV raidījumu vadītājas Ketija Šēnberga, Sanita Pelēke, Ligita Mieze, improvizācijas aktieri Nauris Brikmanis un Sanda Dejus, kā arī nu jau par atzītu fotogrāfi kļuvusī Linda Rutule.

Spineriem pievienojās jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām, lai diskutētu par sev un saviem vienaudžiem aktuālām tēmām – mūsdienu tehnoloģiju ietekmi uz jauniešu fiziskajām aktivitātēm, Valentīndienas lomu jauniešu dzīvē, laika plānošanu, jauniešu motivēšanu piedalīties dažādās aktivitātēs, mūsdienu jaunieša un viņa interešu raksturojumu, atšķirībām starp lauku un pilsētu jauniešiem un viņiem pieejamām iespējām u.c.

 

Arī Jauniešu mājas aktīviste Katrīne Krūmiņa iesaistījās sarunā. Kā Katrīne pati apgalvo: "Spin Fm studijā bija superīga aura, to papildināja kolorītie, radošie un dzīvespriecīgie cilvēki. Patīkami bija apspriest ar jauniešiem no visas Latvijas tēmas, kuras skar pašus jauniešus. Šī bija brīnišķīga iespēja man un citiem iesaistīties radio programmas tapšanā Visapasaules radio dienā!"