ZIŅAS

Aicinam uz improvizācijas teātra izrādi
Aicinam uz improvizācijas teātra izrādi

Piektdien, 1.aprīlī , plkst. 19.00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, ar izrādi uzstāsies improvizācijas teātris “Brīvais stils”, lai no ikdienas rutīnas izrautu un jautri izklaidētu izrādes apmeklētājus.  Improvizācijas teātris savā izrādē sagatavojis un paredzējis parādīt savus interesantākos, kā arī skatītāju mīlētākos priekšnesumus no iepriekšējām izrādēm. Uz improvizācijas grupas izrādi gaidīts ikviens interesents, jo tā būs vērojama bez maksas.

Improvizācijas grupa “Brīvais stils” kopā darbojas un uzstājas jau nedaudz vairāk kā gadu. Piedalījušies Starptautiskajā studentu dienas teātra sporta turnīrā Jelgavā, kur nopelnīja godalgoto trešo vietu. Pavisam nesen uzstājušies Dundagā, Kurzemes reģiona teātra sporta turnīrā, kur ieguva divus diplomus – vienu pirmās un otru otrās pakāpes diplomu.

 Katru pirmdienu un ceturtdienu Liepājas Jauniešu mājā notiek intensīvi improvizācijas grupas mēģinājumi, kurus vada Kristaps Gēbelis. Kristapa vadītajās  nodarbībās tiek spēlētas dažādas spēles spontanitātes, reakcijas un ideju attīstīšanai. Improvizācijas teātra nodarbības sniedz pašizpausmes iespēju, kā arī attīsta stāstīšanas prasmes un uzdrīkstēšanos.