ZIŅAS

Aicinām iepazīties ar jauno Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieku!
Aicinām iepazīties ar jauno Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieku!

Šī gada 10.februārī plkst.18.00 “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies jaunā Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieka, Ņikitas Kaščenko, iepazīšanās pasākums. Pasākumā Ņikita pastāstīs par sevi, par saviem iespaidiem apceļojot Indiju, Vjetnamu un Grieķiju,  par mūzikas lomu viņa dzīvē, kā arī par sniegtajām iespējām un viņa piedāvātajām mūzikas nodarbībām Jauniešu mājā.

Ņikita ir 26 gadus jauns puisis, kurš mīl mūziku, cilvēkus un ceļošanu. Ceļojot papildinājis savas angļu valodas zināšanas un apguvis tās ļoti labā līmenī, kā arī no apkārtējiem iemācījies spēlēt džambas. Tāpat viņš nodarbojas ar ģitārspēli un bītboksu, savulaik dejojis arī standartdejas.

Šī puiša dzīves stāsts ir ļoti iespaidīgs, jo ļoti mazu daļu no tās, viņš pavadījis Latvijā. Pēc pirmā ilgākā ceļojuma, ko pavadīja Grieķijā, puisis saprata, ka vēlas apceļot vēl citas vietas.

Šo piecu gadu laikā Ņikita pabijis gan Vjetnamā, gan Grieķijā, kā arī gan Indijā, kur bijis jau trīs reizes un plāno doties atkal.

“Indijā es jūtos brīvāks nekā šeit, un daļa no manis joprojām ir tur, “ saka Ņikita. Tomēr puisis uzskata, ka neapstāsies un iepazīs arī citas vietas, jo šobrīd viņa mēŗķis ir pabūt visās pasaules vietās vai vismaz katrā kontinentā.

Tāpat kā ceļošana, arī mūzika ir daļa no Ņikitas dzīves. “Mūziku es izjūtu ar visu sirdi un dvēseli, jo, piemēram, šeit klausoties to mūziku, ko klausījos Vjetnamā, es patiesībā atrodos tur.  Nepaiet ne diena, kad es to neklausītos. Ja nav iespējas klausīties mūziku, radu to pats,” tā par mūziku saka jaunais darbinieks.

Jauniešu mājā iespējams arī apmeklēt Ņikitas vadītās mūzikas nodarbības, kuras puisis piedāvā pasniegt angļu valodā, bet nepieciešamības gadījumā var pasniegt arī latviešu valodā.  Pirmdienās no plkst.16.00 – 18.00 Ņikita piedāvā apgūt ģitāras nodarbības, trešdienās  no 16.00 – 18.00-  bītboksa un džambas nodarbības, bet  piektdienās no 16.00 – 18.00 - ableton programmu - elektroniskās mūzikas taisīšanas prasmes. . Piedāvātās nodarbības ir bezmaksas un pieteikties tām var pa tālr. 22820590 

Pagaidām Ņikitas plānos ir pusgadu palikt Latvijā, bet pēc tam doties uz Indiju, tomēr viss vēl var mainīties, jo jaunietis  apsver iespēju palikt šeit ilgāk.

Ja ir vēlēšanas par jauno mūziķi uzzināt, ko vairāk, tad visi interesenti aicināti 10.februārī plkst.18.00 ”Jauniešu mājā” ierasties uz Ņikitas iepazīšanās pasākumu.