Piesakies!: Vasaras Biznesa Skola

Piesakies!: Vasaras Biznesa Skola

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kungu ielas radošā kvartāla “Jauniešu māju” aicina pieteikties dalībai uzņēmejdarbības un radošās domāšanas veicināšanas pasākumā - Vasaras Biznesa skola.


Pēdējais brīdis pieteikt savu dalību “Ielu Mūzikas dienā”

Pēdējais brīdis pieteikt savu dalību “Ielu Mūzikas dienā”

Grupas, solomākslinieki, bundzinieki, orķestri un mūzikas entuziasti – ir pēdējais brīdis pieteikt savu dalību “Ielu Mūzikas dienā” (IMD), kas Rīgā izskanēs jau 15. augustā! Tā ir iespēja kāpt uz lielākās skatuves Latvijā – spēlēt galvaspilsētas ielās – un iepriecināt pilsētniekus ar to, ko dari no sirds – radi mūziku.


Jaunieši aicināti piedalīties pasākumā

Jaunieši aicināti piedalīties pasākumā "Jaunatnes diena 2015"

Šā gada 12. augustā Liepājas jauniešu mājas jaunieši Liepājas pludmalē rīko "Jaunatnes dienas 2015" atzīmēšanas pasākumus, kurā var piedalīties visi Liepājas jaunieši. 


Debatē ar Saeimu par jauniešu līdzdalību!

Debatē ar Saeimu par jauniešu līdzdalību!

Līdz 3. augustam iespējams pieteikties Starptautiskajai jaunatnes dienai veltītajām debatēm par jauniešu līdzdalību sabiedriskajos procesos. 


"Patiesība ir tur – dabā!"

Aicinām piedalīties Kurzemes reģiona neformālās izglītības apmācībās par āra dzīves aktivitātēm un piedzīvojumu izglītību* kā metodi darbā ar jauniešiem "Patiesība ir tur – dabā!"