Liepājas jaunieši veido Liepājas vizītkarti!

Liepājas jaunieši veido Liepājas vizītkarti!

Liepājas jaunieši ar LBJC "Jauniešu māja" atbalstu aktīvi veido pilsētas video-vizītkarti, ko iesniegs “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” konkursam.

Jaunieši šonedēļ apmeklē dažādus Liepājai svarīgus punktus un veido pilsētas video vizītkarti. Video noslēguma filmēšana notiks šo svētdien, 11. oktobrī, 17:00 pie Putnu vērošanas torņa - Lauku ielas galā.  Jaunieši aicina iesaistīties ikvienu pilsētas jaunieti no 13 - 30 gadiem, lai piedalītes kopīgā beigu kadru sveicienā, kamerai paceļoties virs Liepājas ezera.


Turpinās foto iesniegšana jauniešu 2016. gada foto kalendāram!

Turpinās foto iesniegšana jauniešu 2016. gada foto kalendāram!

Sveicieni rudenī jauniešiem, kam tuva fotografēšana! Tev tā ir sirdslieta? Hobijs? Vienkārši paveicas nospiest podziņu īstajā mirklī? Derēs visi varianti! Sūti savus foto līdz 18. oktobrim un kļūsti par Jauniešu foto kalendāra 2016 līdzautoru Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNFJIL) rīkotajā konkursā!


Flex apmaiņas programma uz ASV

Flex apmaiņas programma uz ASV

Šobrīd ir sākusies pieteikšanās ASV Valdības sponsorētajai FLEX apmaiņas programmai 9.-10. klases skolēniem uz ASV 2016.–2017. mācību gadam. Šo programmu atbalsta Izglītības Ministrija un Amerikas vēstniecība Latvijā, un tā paredz labākajiem 8 – 10 skolēniem no Latvijas mācības ASV 2016.–2017. mācību gadā pilnīgi bez maksas.


Aicinām skolēnus pieteikties Jauno filologu skolai

Aicinām skolēnus pieteikties Jauno filologu skolai

Pagājušajā nedēļā Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte (HMZF) sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Latviešu valodas metodisko apvienību atklāja Jauno filologu skolu. 9. klašu skolēni un vidusskolēni uz šī mācību gada pirmo nodarbību ir aicināti 16. oktobrī.


Jaunietis – Jaunietim II

Jaunietis – Jaunietim II

Aicinām jauniešus piedalīties Rīgas reģiona neformālās izglītības apmācībās par vienaudžu izglītību*. Apmācības notiks: 2015. gada 9.-11.oktobrī, viesu namā "Vecupenieki", Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā (www.vecupenieki.lv).