Svētkos dāvās valsts karoga krāsas lentītes

Svētkos dāvās valsts karoga krāsas lentītes

Lai iedzīvotājos radītu svētku sajūtu un stiprinātu nacionālās vērtības, jau tradicionāli novembra sākumā, gatavojoties Lāčplēša dienai un Latvijas valsts dibināšanas gadadienai, Liepājas dome iedzīvotājiem dāvinās pie apģērba piespraužamas sarkanbaltsarkanās Latvijas karoga krāsas lentītes.  


Liepāja cīnās par Jauniešu galvaspilsētas statusu!

Liepāja cīnās par Jauniešu galvaspilsētas statusu!

Liepāja ir izcīnījusi vietu Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”. No šā gada 26. oktobra līdz 4. novembrim ikvienam ir iespēja konkursa mājaslapā www.jauniesugalvaspilseta.lv nobalsot par Liepāju, un atbalstīt pilsētas virzību finālam. Balsot iespējams vienu reizi no viena interneta pieslēguma.

 


Pievienojies debašu nodarbībām

Pievienojies debašu nodarbībām

Šīs nedēļas sākuma, 19. oktobrī, LBJC Jauniešu mājā notika pirmās debašu nodarbības, kuras apmeklēja 14 jaunie interesenti. Nodarbībā tika apskatīti debašu teorijas pamati, struktūra, kā arī noslēgumā novadītas Popera stila debates saīsinātā formātā.


ES māja izsludina konkursu dalībai PRAKSES KALVĒ

ES māja izsludina konkursu dalībai PRAKSES KALVĒ

ES māja no 19.oktobra līdz 28.oktobrim izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam PRAKSES KALVE, kurā jaunieši bez maksas desmit dažādās nodarbībās profesionālu lektoru vadībā varēs iegūt vērtīgas un turpmākās karjeras veidošanā noderīgas zināšanas un prasmes.


JM nodarbību apraksts

JM nodarbību apraksts

No šā gada 1. oktobra Liepājas Jauniešu mājā tiek uzsāktas trīs jaunas nodarbības jauniešiem – mājas lapu programmēšana, radošā rakstniecība un debašu klubs. Jebkurš interesents vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināts nākt un pilnveidot savas prasmes šajās nodarbībās. Nekādas priekšzināšanas nevienā jomā nav nepieciešamas, portālam stāsta Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu koordinators Roberts Grundmanis.

Pieteikties sev interesējošām nodarbībām var šeit:http://goo.gl/forms/Vo39C5lEjN .