1st week of 2016

1st week of 2016

This week I can call the brainstorming week. This was the week in which I started to think on what can happen in the new year. 


Jauniešu māja

Jauniešu māja "iziet ielās"

“Jauniešu māja” turpmāk  katru pirmdienu plkst. 16.00 piedāvā  jauniešiem iespēju doties pavadīt laiku ārpus telpām un aktīvā veidā iepazīt Liepājas dažādību. Piedalīties aicina ikvienu jaunieti, un jau šodien, 11.janvārī, notiks pirmā aktivitāte, kurā “Jauniešu mājas” darbinieki kopā ar jauniešiem dosies uz veco ļaužu pansionātu, lai kopā ar vecajiem cilvēkiem pavadītu laiku spēlējot galda spēles.


Vidusskolēni aicināti pieteikties LiepU stipendijai

Vidusskolēni aicināti pieteikties LiepU stipendijai

No 6. līdz 15. janvārim vidusskolēni ir aicināti pieteikties gadskārtējam Liepājas Universitātes (LiepU) stipendiju konkursam vidusskolēniem. Šī ir iespēja iegūt stipendiju 855 eiro apmērā.

LiepU stipendiju vidusskolēniem piešķir kopš 2013. gada, un mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt  viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī  studiju uzsākšanu LiepU. Piešķiršanas periods – seši mēneši mācību gada 2. semestrī (janvāris – jūnijs). 


Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izdod žurnālu organizāciju pārstāvjiem un jauniešiem, kurā ir apkopota aktuālākā informācija un pieredzes stāsti par dažādām apmācībām un jauniešu projektiem!

Ar žurnāla Jaunatne elektronisko versiju varat iepazīties šeit: http://bit.ly/1Jri3Ja


11. klašu skolēnus aicina pieteikties  bezmaksas vasaras programmai ASV

11. klašu skolēnus aicina pieteikties bezmaksas vasaras programmai ASV

Šogad jau trešo gadu Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds organizē programmu Līderības Akadēmija,  kas vidusskolēniem sniedz iespēju vasarā bezmaksas pavadīt mēnesi ASV, attīstot savas līderības prasmes un iepazīstot Amerikas kultūru. Līdz 5. martam programmai aicināti pieteikties talantīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri šobrīd mācās 11. klasē un kuriem ir interese par uzņēmējdarbību.