70 uzņēmumi atver durvis jauniešiem, lai atrastu darbiniekus!

70 uzņēmumi atver durvis jauniešiem, lai atrastu darbiniekus!

Jau 9.gadu pēc kārtas lielākais jauniešu karjeras portāls Latvijā Prakse.lv rīko projektu “Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa”. Tā laikā studentiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai iepazītu jauniešiem draudzīgākos darba devējus un pieteiktos praksei vai darbam, savukārt skolēni varēs noskaidrot piemērotāko nozari un profesiju karjeras veidošanai. Ekskursijās jaunieši varēs doties no 11.-15.aprīlim.


Aicinam uz improvizācijas teātra izrādi

Aicinam uz improvizācijas teātra izrādi

Piektdien, 1.aprīlī , plkst. 19.00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, ar izrādi uzstāsies improvizācijas teātris “Brīvais stils”, lai no ikdienas rutīnas izrautu un jautri izklaidētu izrādes apmeklētājus.  Improvizācijas teātris savā izrādē sagatavojis un paredzējis parādīt savus interesantākos, kā arī skatītāju mīlētākos priekšnesumus no iepriekšējām izrādēm. Uz improvizācijas grupas izrādi gaidīts ikviens interesents, jo tā būs vērojama bez maksas.


Aicina pieteikties ASEM jauniešu vasaras skolai Ķīnā, Mongolijā un Krievijā

Aicina pieteikties ASEM jauniešu vasaras skolai Ķīnā, Mongolijā un Krievijā

2016. gadā tiek atzīmēta Āzijas un Eiropas sadarbības procesa (ASEM) 20. gadadiena, kā arī 20 gadi kopš veiksmīgākā ASEM jaunatnes projekta ASEF Summer University (ASEFSU20) pirmā izlaiduma.

Šogad Āzijas-Eiropas Fonds (ASEF) kopā ar partneriem jaunajiem ASEM dalībniekiem organizē izglītojošu ekskursiju par tēmu “Āzijas un Eiropas satikšanās: savienojamība pa zemi, jūru un gaisā”. ASEFSU20 pētīs savienojamības un transportēšanas konceptus šo divu reģionu starpā caur vēsturisko, mūsdienu un nākotnes prizmu. Divas nedēļas ilgais projekts notiks šī gada augustā un septembrī. Aicinām jaunos profesionāļus un studentus pievienoties eksperimentālai izglītības programmai, kas aptvers Ķīnas, Mongolijas un Krievijas Federācijas ekonomiskos koridorus.

Ir izsludināta pieteikšanās Open Call for Participation for ASEFSU20, kurā gaidām pieteikumus no 18 līdz 30 gadus veciem jauniešiem. Pieteikšanās termiņš: 2016. gada 5. aprīlis plkst. 23:59 GMT.

Piedalies apmaksātā, pieredzi paplašinošā ceļojumā cauri Ķīnai, Mongolijai un Krievijas Federācijai!


Mid Term week & Finnish style

Mid Term week & Finnish style

Last week was the middle of my project. 


1 week before the project middle

1 week before the project middle

The last week for me was special. It was a week full of events, opportunities and challenges.