Ilgi gaidītais Ventspils Jauniešu īsfilmu festivāls 2016 jau tuvojas

Ilgi gaidītais Ventspils Jauniešu īsfilmu festivāls 2016 jau tuvojas

Biedrība “Ventspils Jauniešu dome” sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Ventspils Digitālais centrs”  organizē Ventspils jauniešu īsfilmu festivālu. Festivāls ir atklāts pasākums, kurā aicināti piedalīties jaunieši no Ventspils, kā arī no visas Kurzemes. 

Balvu fonds 225eiro apmērā, kā arī specbalva - iespēja doties augustā uz vairāku dienu Īsfilmu festivālu Rakverē, Igaunijā.


Iespēja piedalīties vasaras nometnē jūras krastā

Iespēja piedalīties vasaras nometnē jūras krastā "Latvijas kultūras vēstnieki"

Iespēja NVO pārstāvjiem nedaudz atpūsties un tai pašā laikā gūt jaunus kontaktus, idejas, sadarbības partnerus un draugus 4dienu apmācībās-nometnē "Latvijas kultūras vēstnieki"!

Nometne notiks 15.-18.jūnijā Nīcas novadā viesu namā "Jūrnieka ligzda", dalība ir bez maksas un to organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs ar Kultūras ministrijas atbalstu.


April in Latvia

April in Latvia

First 2 weeks of April in Liepāja was the sign of the real spring coming and new things happening.


Līdz maija vidum pie mums praksē Laura Bumbiere

Līdz maija vidum pie mums praksē Laura Bumbiere

No 4.aprīļa līdz 15.maijam pie mums praksē būs Latvijas Lauksaimniecības universitātes pirmā kursa studente Laura Bumbiere, kura apgūst projektu vadību.

Projektu vadību Laura izvēlējās tāpēc, ka pēc bakalaura beigšanas meitene nebija gatava uzreiz studēt maģistratūrā. Bija laiks, lai apdomātos, kurp mācīties tālāk. No piedāvātajām programmām vissaistošākā un potenciālākā likās Projektu vadība. Turklāt to bija iespējams apvienot ar pamatdarbu.Taču tagad Laurai sākusies mācību prakse, kuru meitene izvēlējās aizvadīt Jauniešu mājā. Prakses laikā jaunā praktikante cer gūt pieredzi un izprast, kas tad patiesībā ir projektu vadība.


Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas Latvijas uzvarētājs - jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas Latvijas uzvarētājs - jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

Latvijas eiroparlamentāriešu un jauniešu pārstāvju žūrija par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas nacionālo uzvarētāju atzinusi Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu māja” īstenoto jauniešu apmaiņas projektu “E-POSS”. Tālāk tas Eiropas mērogā sacentīsies ar pārējo ES valstu nacionālajiem uzvarētājiem par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvu 2016 – naudas prēmijām 5000 eiro (1.vietai), 3000 eiro (2.vietai) vai 2000 eiro (3.vietai) apmērā.