Valentīndienas

Valentīndienas "Sarkanā balle"

Šī gada 13.februārī, plkst. 18.00, “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, par godu Valentīndienai, norisināsies “Sarkanā balle”. Balles apmeklētājiem būs iespēja kārtīgi izdejoties, nofotogrāfēties foto stūrītī, kā arī satikt jaunus un interesantus cilvēkus, un varbūt starp tiem atrast arī savu otro pusīti.


Aicinām iepazīties ar jauno Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieku!

Aicinām iepazīties ar jauno Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieku!

Šī gada 10.februārī plkst.18.00 “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies jaunā Jauniešu mājas mūzikas telpas darbinieka, Ņikitas Kaščenko, iepazīšanās pasākums. Pasākumā Ņikita pastāstīs par sevi, par saviem iespaidiem apceļojot Indiju, Vjetnamu un Grieķiju,  par mūzikas lomu viņa dzīvē, kā arī par sniegtajām iespējām un viņa piedāvātajām mūzikas nodarbībām Jauniešu mājā.


Dāvināsim mīlestību vecajiem ļaudīm

Dāvināsim mīlestību vecajiem ļaudīm

Mīlestību saņemt ir pelnījis ikviens, tāpēc februārī – mīlestības mēnesī, “Jauniešu māja”  nolēmusi iepriecināt  Liepājas Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekus,  rīkojot akciju, kuras laikā visu februāra mēnesi tiks vākti dažādi ziedojumi, kas mēneša beigās tiktu nogādāti Liepājas Veco ļaužu dzīvojamā mājā, Ganību ielā 135/141.


End of January

End of January

Last week was the last from January but start with new ideas. 


Ievēlēts jauns Jauniešu mājas padomes prezidents

Ievēlēts jauns Jauniešu mājas padomes prezidents

Otrdien, 26.janvārī, Jauniešu majā, Kungu ielā 24, norisinājās Jauniešu mājas padomes prezidenta velēšanas, kurās uz prezidenta amatu kandidēja Māris Kārkliņš un Anna Vērdiņa. Lai gan balsu skaits bija gandrīz līdzvērtīgs, lielāku pārsvaru guva Māris Kārkliņš, kurš tagad ir padomes prezidents. Otrās vietas ieguvēju Annu Vērdiņu iecēla par Jauniešu mājas padomes viceprezidenti.