Veselīgs dzīves veids – tas ir vienkārši!

Veselīgs dzīves veids – tas ir vienkārši!

Liepājas Novada fonda brīvprātīgie, Liepājas Valsts tehnikuma un Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles studenti piedāvā iepazīties ar ikvienam noderīgu informāciju par dažādām veselības jomām.


EKO Fitness!

EKO Fitness!

Eiropas sporta pilsētā - Liepājā sākot ar nākamo nedēļu, tiks dots starts regulārām bezmaksas sportiskām aktivitātēm uzturēt sevi formā zinošu speciālistu vadībā.


Piesakies uz Liepājas “Skaņas dienu” radošajām darbnīcām!

Piesakies uz Liepājas “Skaņas dienu” radošajām darbnīcām!

"SKAŅAS DIENAS" skaņas mākslai un eksperimentiem veltīts festivāls Liepājā!

 No 25. līdz 28.maijam Liepājā, K/C "Wiktorija", Graudu ielā 36/38 norisināsies skaņas mākslas festivāls "Skaņas dienas" ar izstādi, performancēm, radošām darbnīcām, koncertu un pasākumu ģimenēm un bērniem.


Aizvadīta pirmā tikšanās par Jauniešu festivālu

Aizvadīta pirmā tikšanās par Jauniešu festivālu

Vēl neesi nolēmis, kā neaizmirstami pavadīt vasaras pēdējās dienas? Mums Tev ir piedāvājums! Atzīmējot Liepājas „Jauniešu Mājas” 3 gadu jubileju, Starptautisko Jaunatnes dienu un sagaidot studentu atgriešanos pilsētā, Liepājas jaunieši, kuri ir gatavi izaicināt sevi un apvienoties kopīgiem spēkiem - Marika Zveja, Madara Bitmane, Ādolfija Ieva Litavniece, Anna Paula Spriedēja, Margarita Konika, Sandra Maļinovska, Nadežda Jurčenko, Jolanta Vītoliņa, Edgars Sudmalis - 9. maijā uzsāka plānošanas darbus, lai 26. augustā ar lieliskām emocijām atklātu 1. Liepājas jauniešu festivālu! Jauniešiem tā ir lieliska iespēja iegūt praktisku pieredzi pasākuma veidošanā, kā arī pierādīt, ka jaunieši spēj radīt ko lielisku gan sev, gan citiem jauniešiem!


Latvijas - Lietuvas vizīte JM

Latvijas - Lietuvas vizīte JM

Vakar, 11.maijā, pie mums, Jauniešu mājā, viesojās ciemiņi no Latvijas un Lietuvas. Vizītes mērķis bija  iepazīstināt viņus ar Jauniešu māju, kā arī pastāstīt sīkāk par mūsu kopīgo Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektu.