„AFS Latvija

„AFS Latvija" meklē viesģimenes apmaiņas skolēniem no Taizemes, Vācijas un Beļģijas

Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros 2016./2017. mācību gadā skolas gaitas Latvijā uzsāks vairāki viesskolēni no dažādām pasaules valstīm. Viesskolēni Latvijā ieradīsies, lai adaptētos jaunā vidē, iepazītu jaunu kultūru un tradīcijas, apgūtu latviešu valodu.  Lai jauniešu mērķi piepildītos, kā katru gadu, arī šogad, aktīvi tiek meklētas viesģimenes. Pašlaik savas viesģimenes gaida 10 skolēni no Taizemes, Belģijas un Vācijas.


Tukums, Kemeri and a great E.V.S meeting

Tukums, Kemeri and a great E.V.S meeting

2 weeks before my E.V.S ending. During 2 days, I did some big things. 


Studē Liepājā!

Studē Liepājā!

Ar  2016./17. mācību gada uzsāk darbību Rīgas Tehniskā koledža Liepājas Valsts tehnikuma telpās. Iespēja 2,5 gadu laikā  valsts finansētajās budžeta vietās Liepājā iegūt 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Mācības plānotas piektdienās un sestdienās Liepājas Valsts tehnikuma telpās. Vairāk informācijas meklē www.rtk.lv.


Praktikante Laura noslēdz pusgadu ilgo praksi

Praktikante Laura noslēdz pusgadu ilgo praksi

No 4.janvāra līdz 17.jūnijam pie mums praksē bija  ceturtā kursa audzēkne, topošā komercpakalpojumu darbiniece – Laura, kura šo pusgadu bija daļa no  Jauniešu mājas komandas.  Mācību prakse Laurai ir noslēgusies, un tā arī veiksmīgi aizstāvēta skolā, prakses aizstāvēšanā.


Uzzini kā apgūt loģistikas speciālista profesiju - pēc iespējas mazāk esot skolā

Uzzini kā apgūt loģistikas speciālista profesiju - pēc iespējas mazāk esot skolā

Uzzini kā apgūt loģistikas speciālista profesiju - pēc iespējas mazāk esot skolā un iegūstot reālu darba pieredzi kādā uzņēmumā! 

21.jūlijā plkst.11.30 Jauniešu mājā varēsi atnākt un uzzināt par loģistikas speciālistu un kā vari apgūt šo profesiju jau strādājot kādā no uzņēmumiem.