Īsfilmu projekts

Īsfilmu projekts "Latvija, parādi mums savus stāstus!"

  Visas vasaras garumā četrās dažādās Kurzemes pilsētās-Irbenē, Cīravā, Usmā un Liepājā – tika īstenots īsfilmu projekts "Latvija, parādi mums savus stāstus!", kura ietvaros jauniešiem tika sniegta iespēja piedalīties īsfilmu veidošanā, gūstot iemaņas filmēšanas norises plānošanā, darbā ar kamerām, kā arī īsfilmas montēšanā. Jauniešiem bija jāmācās strādāt komandā. Kopīgi domājot īsfilmas sižetu, meklējot faktus un leģendas par konkrēto pilsētu, veidojot kadrplānus un sadalot pienākumus, to kurš būs operators, režisors, intervētājs, aktieris utt., tika radītas četras lieliskas īsfilmas par četrāsm skaistām Latvijas pilsētām.


Ielu Vingrotāju sacensību nolikums

Ielu Vingrotāju sacensību nolikums

Nolikums


Noslēgušās jauniešu apmaiņas

Noslēgušās jauniešu apmaiņas "Connected", Dānijā.

  Ar smaidu sejā vakar Liepājā atgriezās jaunieši no jauniešu apmaiņas "Connected" Dānijā, Saksoebingā. Kopā ar  vēl lietuviešu, somu un dāņu jauniešiem, viņi pavadīja neaizmirstamu vienu nedēļu (31.07.-7.08.), kuras laikā apguva vienu no piedāvātajām darbnīcām - drāmu, mūziku, māklsu, cirku un deju-ieguva jaunus draugus, iepazina Dānijas kultūru un paplašināja savas angļu valodas zināšanas.

 

 


Ielu vingrošanas sacensības

Ielu vingrošanas sacensības

Šā gada 26. augustā Liepājas sirdī, blakus Rožu laukumam notiks Pirmais Liepājas Jauniešu festivāls, kura tēma ir "Gaismas un Krāsas".


Acinām uz sadraudzības pasākumu ar Vācijas jauniešiem

Acinām uz sadraudzības pasākumu ar Vācijas jauniešiem

Šo piektdien, 5. augustā “Jauniešu mājā” notiks Liepājas un Ķīles jauniešu sadraudzības pasākums. No Ķīles uz Liepāju ar divmastu buru kuģi "Seestern" būs atburājuši 9 dalībnieki no Liepājas un 12 dalībnieki no Vācijas, lai dalītos ar stāstiem, piedzīvojumiem un pieredzi. Plkst. 20:00 vakara atklāšana, kam sekos brīvā mūzikas skatuve, uzstāsies Jauniešu mājas mūzikas grupa Bohēma CVN. Ja arī tev ir vēlme muzikāli saspēlēties ar Vācijas jauniešiem, dod ziņu mums Facebook vai nāc savlaicīgi uz pasākumu, lai varam sagatavot nepieciešamos instrumentus. Pasākumā būs gardas vakariņas brīvā gaisotnē un desiņu cepšana uz ugunskura, par ko parūpēsies Liepājas Jūrniecības koledžas ēdnīca. Jauniešu mājas iekštelpās varēs redzēt bildes no jauniešu burāšanas 2015. gadā.
Tiekamies piektdien! :)