26.augusta ielu vingrotāju sacensību rezultāti

26.augusta ielu vingrotāju sacensību rezultāti

 26.augustā Liepājas jauniešu "Gaismas un Krāsu" festivāla ietvaros notika ielu vingrotāju sacensības. Rezultātu vari apskatīt šeit:rezultāti.


Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

Jauniešu graffiti tramvaja tapšana

  Kā jau iepriekš tika ziņots, Liepājas Jauniešu māja augustā ar Jaunatnes politikas Valsts programmas 2016.gadam finansiālu atbalstu īsteno projektu  “Jauniešu tramvajs”, kurā jaunieši tuvojoties Latvijas simtgadei veido dāvanu pilsētai  - savu Liepājas Jauniešu tramvaja dizainu. Pirmdien, 22. Augustā Jauniešu mājā notika pirmā jauniešu un graffiti mākslinieka KIWIE tikšanās, kuras laikā tika uzsākti Liepājas jauniešu graffiti tramvaja plānošanas darbi. Apbruņojušies ar labu noskaņojumu un pilni apņēmības, projekta dalībnieki sāka aktīvu darbu pie tramvaja skices izveides. Darbs turpināsies vēl otrdien, trešdien un ceturtdien, kad jaunieši dosies uz Tramvaju depo. Tur tiks uzsākti tramvaja sagatavošanas un pēc tam arī krāsošanas darbi.


Apmācības jauniešu līderiem

Čau! Lieliska iespēja jauniešu līderiem lauzt stereotipus par vīrišķību... gan lieliska iespēja, gan izaicinājums. 


„Ideju salūts” jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas”

„Ideju salūts” jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas”

Liepājas Jauniešu festivālā „Krāsas un Gaismas” 26.augustā Liepājas Novada fonds piedāvāja katram iespēju piedalīties spēles „Ideju salūts” divās kārtās – interaktīvā anketa un projektu ideju veidošana.


JAUNIEŠU FESTIVĀLS

JAUNIEŠU FESTIVĀLS

Šā gada 26. augustā pašā Liepājas sirdī, blakus Rožu laukumam notiks Pirmais Liepājas Jauniešu festivāls, kura tēma ir "Gaismas un Krāsas".