Aizvadīta karjeras nedēļa Jauniešu mājā

Aizvadīta karjeras nedēļa Jauniešu mājā

No 10. līdz 14. oktobrim Liepājas Jauniešu mājā norisinājās vairāki karjeras nedēļas pasākumi. Kopumā pasākumos piedalijās 52 jaunieši. Pasākumu tēmas bija dažādas – sākot no skolēnu mācību uzņēmumu veidošanas, projektu rakstīšanas un beidzot ar brīvprātīgā darba iespējām Liepājā un pasaulē. Neskatoties uz tēmu dažādību, visos pasākumos bija jūtams vienojošais vadmotīvs – uzdrošinies realizēt savas idejas!

 


Kurzemes reģiona apmācības  jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai

Kurzemes reģiona apmācības jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai

Apmācības “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana” ir apmācības par neformālās izglītības iespējām darbā ar jaunatni - jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai.


Liepājas jaunieši piedalīsies pilsētas izpētes projektā Photo Voice

Liepājas jaunieši piedalīsies pilsētas izpētes projektā Photo Voice

19. oktobrī, 18:30, Liepājas jauniešu mājā norisināsies pirmā tikšanās pilsētas pētniecības un foto projektam Photo Voice jeb Foto balss ar mērķi pievērst jauniešu uzmanību Liepājas skaistajām, interesantajām vietām, kā arī tām, kam nepieciešami uzlabojumi.


Ideju salūts - radi projektu caur spēli

Ideju salūts - radi projektu caur spēli

12. oktobrī no plkst. 14.30 līdz 16.30 8.- 11. klašu skolēni un no plkst. 17.00 līdz 19.00 studenti, profesionālo skolu audzēkņi tiek aicināti izmēģināt spēkus projektu ideju radīšanā pasākumā "Ideju salūts".


Karjeras nedēļa Liepājas Jauniešu mājā

Karjeras nedēļa Liepājas Jauniešu mājā

Visu nākamo nedēļu Karjeras dienu ietvaros arī Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, notiks vairāki pasākumi. Pasākumu laikā varēs iegūt informāciju par sociālās mākslas pilotprojektu, uzzināt, kā izveidot savu mācību uzņēmumu, piedalīties projektu ideju izstrādē un saprast, kāpēc būtu vērts iesaistīties brīvprātīgā darba kustībā.