Izstāde

Izstāde "Spēka darbi" atklāta

 

Sākot no 24. janvāra līdz 5. februārim TN “Kurzeme” 3. stāvā ir apskatāma Liepājas Jauniešu mājas organizētā izstāde “Spēka darbi”.“Spēka darbi” ir vizuāli un tekstu formā radīti darbi, ko veidojuši Liepājas skolu jaunieši un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mākslas pulciņu dalībnieki. Izstāde ir par to, kā jaunieši redz savu Latviju un sevi tajā caur krāsām un vārdiem.


Mareka stāsts par

Mareka stāsts par "Ideju pavasari"

Mareks Jurkovskis 18,

Es pieteikšu savu ideju “Ideju pavasarim”, jo tā ir iespēja paplašināt savu redzesloku. Ceru, ka arī citi piedaloties vai dzirdot par manu ideju, gūs jaunus iespaidus. Man ir interesanti piedalīties,lai gūtu jaunu pieredzi,lai darītu to, ko līdz šim neesmu darījis.


Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Pirmdien, 12. decembrī, Liepājas Jauniešu mājas aktīvie jaunieši apmeklēja Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā 135/141, lai kopīgi veidotu sveces no medus šūnām un radītu svētku sajūtu pirms gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Liepājas jaunieši un seniori sadarbojas jau vairāk kā gadu un regulāri tiekas, lai interesanti un aktīvi pavadītu laiku.


Zināmi projektu konkursa jauniešiem „Zinis” rezultāti

Zināmi projektu konkursa jauniešiem „Zinis” rezultāti

7. decembrī projektu konkursa vērtēšanas komisija noklausījās visu iesniegto projektu autoru prezentācijas un pieņēma lēmumu par atbalstu jauniešu idejām. No iesniegtajiem 7 projektiem, tika atbalstīta 4 projektu realizācija.


Metam ledu veļasmašīnā

Metam ledu veļasmašīnā

No 2.12. līdz 3.12. Saldus JIC ''Šķūnis'' satikās Ventspils Jauniešu mājas, Aizputes Ideju mājas, Saldus jauniešu domes ''Es un mēs'', kā arī Liepājas Jauniešu mājas jaunieši, lai piedalītos EURODESK sadraudzības pasākumā ''Metam ledu veļasmašīnā4''. Pasākuma mērķlis bija - vecināt sadarbību, pieredzes apmaiņu starp Kurzemes jauniešu centru jauniešiem , izmantojo neformālās izglītības metodes. Interaktīvā veidā informēt jauniešus par programmu ERASMUS+, mūžizglītības kompetencēm, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu.