Mareka stāsts par

Mareka stāsts par "Ideju pavasari"

Mareks Jurkovskis 18,

Es pieteikšu savu ideju “Ideju pavasarim”, jo tā ir iespēja paplašināt savu redzesloku. Ceru, ka arī citi piedaloties vai dzirdot par manu ideju, gūs jaunus iespaidus. Man ir interesanti piedalīties,lai gūtu jaunu pieredzi,lai darītu to, ko līdz šim neesmu darījis.


Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Ziemassvētku ieskaņā Liepājas jaunieši iepriecina seniorus

Pirmdien, 12. decembrī, Liepājas Jauniešu mājas aktīvie jaunieši apmeklēja Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā 135/141, lai kopīgi veidotu sveces no medus šūnām un radītu svētku sajūtu pirms gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Liepājas jaunieši un seniori sadarbojas jau vairāk kā gadu un regulāri tiekas, lai interesanti un aktīvi pavadītu laiku.


Zināmi projektu konkursa jauniešiem „Zinis” rezultāti

Zināmi projektu konkursa jauniešiem „Zinis” rezultāti

7. decembrī projektu konkursa vērtēšanas komisija noklausījās visu iesniegto projektu autoru prezentācijas un pieņēma lēmumu par atbalstu jauniešu idejām. No iesniegtajiem 7 projektiem, tika atbalstīta 4 projektu realizācija.


Metam ledu veļasmašīnā

Metam ledu veļasmašīnā

No 2.12. līdz 3.12. Saldus JIC ''Šķūnis'' satikās Ventspils Jauniešu mājas, Aizputes Ideju mājas, Saldus jauniešu domes ''Es un mēs'', kā arī Liepājas Jauniešu mājas jaunieši, lai piedalītos EURODESK sadraudzības pasākumā ''Metam ledu veļasmašīnā4''. Pasākuma mērķlis bija - vecināt sadarbību, pieredzes apmaiņu starp Kurzemes jauniešu centru jauniešiem , izmantojo neformālās izglītības metodes. Interaktīvā veidā informēt jauniešus par programmu ERASMUS+, mūžizglītības kompetencēm, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu.


Piektdienas vakars ar improvizācijas teātri

Piektdienas vakars ar improvizācijas teātri

Jau šo piektdien, 09.12.16. plkst. 20:30, aicinam Jūs uz improvizācijas šova teātra “Brīvais Stils” uzstāšanos Liepājas bērnu un jauniešu centrā “Jauniešu Māja”!