Jauniešu māju ar katru gadu apmeklē arvien vairāk

Jauniešu māju ar katru gadu apmeklē arvien vairāk

Pēdējo trīs gadu laikā Jauniešu mājas apmeklētāju skaits ir krietni pieaudzis. 2014.gadā reģistrēti 3425 apmeklējumi, 2015.gadā 4788 un 2016.gadā jau 6155.


Miriam's November-December-January

Miriam's November-December-January

Hi guys, these last months have been full of commitments and activities.


Apmācības jauniešiem!

Apmācības jauniešiem!

Vai esi atradis savu iniciatīvu? Mūsu foršie draugi - Aģentūra šī gada sākumā organizē apmācības jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem no visas Latvijas par iniciatīvu plānošanu un īstenošanu vietējās kopienas labā! Apmācības notiks no 2. līdz 4. februārim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā!


Gribi smieties? Peļķu vīrs aicina!

Gribi smieties? Peļķu vīrs aicina!

Mūsu improvizācijas teātris Brīvais Stilss ziņo: 27. janvārī atgriežamies uz mūsu iemīļotās Fontain skatuves, lai šoreiz kopīgi pasmietos par bargo Latvijas ziemu šovā “Peļķu Vīrs”!

Improvizācijā mums būs nepieciešama Jūsu, dārgie skatītāji, palīdzība, jo, kas gan ir improvizācija, bez Jūsu trakajiem un negaidītajiem ieteikumiem!


Izstāde

Izstāde "Spēka darbi" atklāta

 

Sākot no 24. janvāra līdz 5. februārim TN “Kurzeme” 3. stāvā ir apskatāma Liepājas Jauniešu mājas organizētā izstāde “Spēka darbi”.“Spēka darbi” ir vizuāli un tekstu formā radīti darbi, ko veidojuši Liepājas skolu jaunieši un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mākslas pulciņu dalībnieki. Izstāde ir par to, kā jaunieši redz savu Latviju un sevi tajā caur krāsām un vārdiem.