Zelta zivtiņas čempionāts Liepājā!

Zelta zivtiņas čempionāts Liepājā!

Kā jau tika ziņots, Liepājā šogad uzņems vienu no trijiem ZZ Čempionāta pusfināla posmiem,  kas norisināsies 10.-11. maijā un pilsētā kļūs par īstiem svētkiem visiem interesentiem, jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.


"Brīvā Stils" atklāj pavasara sezonu jau 3. martā

Mūsu pašu slavenais improvizācijas teātris "Brīvais stils" gaida Tevi uz Teātra sporta šovu piektdien, 3. martā, 19:00 Liepājas "Jauniešu Mājā", Kungu ielā 24.

Viss notiks pavasarīgi noskaņojumā. 

Mēs cīnīsimies par galveno balvu - JŪSU OVĀCIJĀM!


Ieeja par brīvu.


Ghetto Faktors 2017 Liepājā

Ghetto Faktors 2017 Liepājā

Jauniešu mājā bieži uzzināsi par dažādiem pasākumiem. Šodien Jauniešu mājas mūzikas fani bija atbalsta komanda visiem, kuri piedalījās vokālās dziedāšanas Ghetto Faktors 2017 atlases konkursā devīzi “Seko savam sapnim!”.


Kvanta Kods un režisores Skype

Kvanta Kods un režisores Skype

Pēc mūsua vienmēr jaunā Mārtiņa iniciatīvas šo piektdien, 24. februārī, plkst. 18:00 „Liepājas Jauniešu Mājā” būs iespēja noskatīties dokumentālo filmu „Kvantu Kods”, kuras galvenais varonis ir fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs – cilvēks, kurš izjūt šo pasauli ar katru savu atomu un lauž stereotipus par fiziku kā sausu un bezpersonisku zinātnes nozari. 

Pēc filmas - skype saruna ar filmas režisori!

 


Bella ciao un tautasdziesmas

Bella ciao un tautasdziesmas

Šo trešdien jau kārtējo reizi devāmies uz Liepājas Veco ļaužu māju, lai šoreiz izmēģinātu savus spēkus apvienotājā jauniešu – senioru karaokē.