Šodien pie mums ciemos profesore Danielle Smith

Šodien pie mums ciemos profesore Danielle Smith

Šodien sarunas un tēja ar profesori Danielle Smith no ASV. Politika, globalizācijas iemesli un sekas bēgļu krīzei, kas esam mēs un kā pasauli uztveram Latvijā. Kā to redzu es un kā mans vectētiņš? Kā nebaidīties no cilvēkiem, kā būt iecietīgam gan pret dažādu tautību, gan paaudžu cilvēkiem. 

Jaunieši izaicina - vismaz vienu reizi mēnesī Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24, sarunu cikls "sarunasUNčajs" par Tev aktuālām tēmām.

Nākošā tikšanās reize plānota 22. martā.


Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 tikšanās ar profesori no ASV

Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 tikšanās ar profesori no ASV

Rīt, 14. martā, plkst. 16:00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, tikšanās ar profesori Danielle Smith no Rochester Institute of Technology (ASV). Aicinām interesentus uz sarunu pie tējas un cepumiem par socioloģiju, politiku, bēgļu krīzi utt.

Tiekamies rīt!


Liepājas jauniešu grāmatēžu 1. tikšanās!

Liepājas jauniešu grāmatēžu 1. tikšanās!

Liepājas jaunieši - grāmatu mīļi aicināti uz pirmo Jauniešu Grāmatēžu pulciņa tikšanos 15. martā 16:00 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas Rūķis", Malkas ielā 4, lai pie tējas krūzes pārrunātu savus iespaidus par Zevinas Gabrielas grāmatu "Grāmatnieks, kurš atrada dzīvi". 


Filmas

Filmas "Dvēseļu putenis" meklē galvenās lomas atveidotāju!

Aktieru atlases aģentūra "CASTING BRIDGE" sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem "Kultfilma" aicina 9. līdz 12.klašu audzēkņus piedalīties 1.kārtas aktieru atlasē, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai "Dvēseļu putenis" Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus - gan puišus, gan meitenes.


10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

10 dienas līdz Eiropas Jaunatnes parlamenta sesijai!

Rīt atklājām konferenci "Gatvi dzīvei. Gatavi sabiedrībai!" ar gandrīz 200 dalībniekiem no visas Latvijas un gatavojamies ceturtdienas lielajām svinībām jeb Liepājas - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017 atklāšanas pasākumam, bet paralēli tam neaizmirsīsim, ka jau pēc 10 dienām sāksies cits 120 jauniešu no visas Latvijas (un arī citām pasaules valstīm) trīs dienu piedzīvojums Liepājā.

Seko līdzi informācijai Facebook lapā www.facebook.com/liepaja2017