Talking space

Talking space

Čau, visiem! "Talking space" ir viena no "Sarunas un Čajs" aktivitātēm, kurā dalīsimies ar saviem viedokļiem par ar cilvēktiesībām saistītām tēmām. Būs arī kāda aktivitāte un video sveiciens no Z. Baumana un Gandija. Pievienojies mums :)

Hi guys :) ''Talking space'' will be a free space where we to share our opinions on human rights. Also there will be an activity and a video about Bauman and Gandhi. Join us :)


Ražots Liepājā ietvaros dodamies uz tikšanos, lai iedrošinātu jauniešus radīt uzņēmumus!

Ražots Liepājā ietvaros dodamies uz tikšanos, lai iedrošinātu jauniešus radīt uzņēmumus!

 

17. martā Jauniešu māja aicina jauniešus apmeklēt izstādi "Ražots Liepājā", pasākuma ietvaros plkst. 10:00 iespēja apmeklēt tikšanos par uzņēmējdarbības sākšanu.


Paldies visiem brīvprātīgājiem jauniešiem!

Paldies visiem brīvprātīgājiem jauniešiem!

Paldies visiem tiem jauniešiem no darba grupas, kas vakardien varēja ierasties uz Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākuma izvērtēšanas un pateicību pasniegšanas vakaru! Jūs to patiesi bijāt pelnījuši!

Arī Tev ir iespēja iesaistīties tālākos pasākumos - iegūt pieredzi, saņemt apliecinājumu vai ieteikuma vēstuli par Tevis veikto darbu!

Pasākumu plānošanas grupā varēsi piedalīties plānošanas daļā, dalīties idejās, darboties kopā un iepazīt jaunus cilvēkus un pasākumu plānošanas procesu!

Ja tevi tas interesē - vari aizpildīt anketu šeit:https://goo.gl/forms/kWMQW0m0nsZDy3SV2

Mēs ļoti priecāsimies par Tavu palīdzība, entuziasmu un radošumu, lai pasākumi vēl interesantāki!


Jau šodien

Jau šodien "Dimanta Lietus" pie t/n "Kurzeme

Šodien visu Jauniešu māju ieņems Eiropas Jaunatnes parlamenta jauniešu darba grupa un kopā gatavosimies 25. reģionālajai sesijai, tādēļ Jauniešu māja būs slēgta, bet tā vietā, lai būtu šeit - Tev ir forša iespēja atbalstīt Liepājas Valsts tehnikums mācību uzņēmumu White Diamond video veidošanā un plkst. 17:00 atnākt uz flašmobu pie TN Kurzeme!  


Jaunie grāmatēži tiksies divreiz mēnesī!

Jaunie grāmatēži tiksies divreiz mēnesī!

Izejam ārpus jauniešu mājas, Liepājas jaunie grāmatēži tiekas bibliotēkā, lai apspriestu grāmatas. Šoreiz apspriešanā grāmata "Grāmatnieks, kurš atrada dzīvi". 

Tā kā jaunieši ir izteikuši vēlēšanos tikties divreiz mēnesī, tad nākošā tikšanās jau 12. aprīlī un lasām grāmatu "Grāmatu zagle".