Canary Islands Night 29. aprīlī 18:00

Canary Islands Night 29. aprīlī 18:00

Next month we will have a special cultural night/indoors beach party dedicated to the Canary Islands! There will be different activities related to its culture and we will have a good time! 


Open Stage 29. aprīlī 20:30

Open Stage 29. aprīlī 20:30

29. aprīlī 20:30 norisināsies "Open stage". Noteikumi ir vienkārši - visi, kas vēlas parādīt savus talantus un redzēt citus darām to pašu, ir aicinātu uz Jauniešu Māju. Šoreiz Open Stage būs jūtama arī Kanāriju Salu atmosfēra, par ko rūpēsies mūsu brīvprātīgais Pablo no Spānijas Kanārijām.

Pieteikšanās, aizpildot anketu: http://ej.uz/openstage2904


"Jauniešu māja kā priede" Miriamas stāsts

Pagājušā gada augusta beigās Liepājas Jauniešu mājai pievienojās viens puisis un meitene, lai arī viņi iegūtu savu pieredzi, kas tad īsti ir Eiropas Brīvprātīgais Darbs un kā tas strādā, bet tagad pēc 9 mēnešiem viņi dodas atpakaļ uz savām mājām. Eiropas brīvprātīgā Miriama dalās ar savu redzējumu, kā viņa redz Liepājas Jauniešu Māju. Ar kādu koku viņa salīdzina Jauniešu māju? Atbilde no Miriamas ir priede. Kāpēc tieši šis koks - lasiet turpinājumā. 


"Jauniešu māja kā ābele" Pablo stāsts

Pie mums, Liepājas Jauniešu mājā, jau no 2016.gada augusta darbojas divi brīvprātīgie - Pablo no Spānijas un Miriamma no Itālijas. Vēlies ielūkoties kā viņiem pagāja šie 9 mēneši? Ko Eiropas brīvprātīgais Pablo stāsta par Liepāju un Jauniešu māju Liepājā? Jautāts ar kādu koku Pablo salīdzinātu Liepājas Jauniešu māju, viņš atbild ar ābeli. 


20. aprīlī Starpkultūru spēļu vakars

20. aprīlī Starpkultūru spēļu vakars

 Tiekamies šonedēļ, 20. aprīlī, 16:00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, uz Starpkultūru spēļu vakaru! Ciemos būs 3 AFS apmaiņas skolēni no Vācijas, Taizemes un Argentīnas, kā arī 3 Eiropas brīvprātīgie no Islandes, Itālijas un Spānijas..... un tam visam pāri - iespēja uzzināt par AFS iespējām!