Esi daļa no pilsētas mākslas

Esi daļa no pilsētas mākslas

Liepājas jaunieši tiek aicināti iesaistīties un piedalīties mākslas projektā .Mākslinieks Madars Markus – Narvils kopā ar Liepājas jauniešiem veidos interaktīvus paplašinātās realitātes mākslas darbus.Projekts tiek aizsākts ar Madara Markus – Narvila izstādes “Paplašinātā Realitāte PORTUGĀLE” atklāšanu 21.04.17. plkst. 17:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājas telpās Kungu ielā 24. Izstāde būs apskatāma līdz 21.06.17. Autora izstāde “Paplašinātā Realitāte PORTUGĀLE” kalpos kā piemērs analogu darbu izstrādei un radošu procesu iedvesmai ne tikai jauniešiem, bet arī citiem interesentiem.


Frīlanseru skola

Frīlanseru skola

Lai veicinātu frīlanseru kustības attīstību, Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku izveidojis Frīlanseru skolu, kurā jauniešiem būs iespēja iesaistīties reālos projektos un gūt praktisku darba pieredzi, kā arī saņemt ekspertu konsultācijas, kas noderēs karjeras tālākajā veidošanā.


"Jauniešu Garantija" prakses iespēja


Vai Tev ir vēlme redzēt kā sava ikdienu pavada projekta vadītājs? Gribi gūt pieredzi projektu rakstīšanā un koordinēšanā? Patīk sastrādāties ar jauniešiem un pavadīt laiku aktīvā atmosfērā? 
Tad šī ir Tava iespēja! Liepājas Jauniešu māja meklē 1 jaunu projekta vadītāja asistentu darba prakses iespējas līdz 6 mēnešiem ''Jauniešu Garantija'' ietvaros.


2017. gada Aprīļa pasākumi

2017. gada Aprīļa pasākumi

Jauniešu Māja

Aprīlis 2017
Lielākie mēneša pasākumi

3.04. 15:00 – 17:00 Skype plānošanas intervija ar Ghetto Games organizatoriem par Ghetto Akadēmiju jauniešu mājā 13. aprīlī un 12. augusta Jaunatnes dienas pasākumu.

4.04. 16:00 - 18:00 Liepājas Skolēnu domes iniciatīva “Jaunieši rada citiem” - Jūrniecības koledžas rīkots saliedēšanās pasākums Liepājas skolu jauniešiem

5.04. 18:00 - 20:00 Liepājas Skolēnu domes iniciatīva “Jaunieši rada citiem” - Liepājas Valsts Tehnikuma jauniešu rīkots


Karstākās ziņas no Open Stage komandas!

Karstākās ziņas no Open Stage komandas!

Karstākās ziņas no Open Stage komandas Kanāriju nakts noskaņās! 
Ir izveidojušās jaunas apvienības, būs jauniešu grupu no Mūzikas vidusskolas un vakar dzirdējām, kā Miriam Auriemma un Pablo Gonzalez Jimenez mēģina itāļu dziesmas tieši šim pasākumam...

Nāc rīt 20:30 uz Open Stage un uzzini, kā tas viss izklausās!