ZIŅAS

50% atlaide uz otro muzikālo kino vakaru Lielajā dzintarā
50% atlaide uz otro muzikālo kino vakaru Lielajā dzintarā

Koncertzāle "Lielais dzintars" aizsākusi jaunas tradīcijas Liepājā - turpmākās četras nedēļas svētdienu pēcpusdienās tiks rīkoti muzikāli kino vakari.

Lai radinātu liepājniekus un viesus pie jauna atpūtas un izklaides formāta svētdienās, priecājamies piedāvāt Liepājas jauniešiem apmeklēt otro kino filmu koncertzālē "VISS ŠIS DŽEZS" ("ALL THAT JAZZ") 1. maijā plkst. 16.00 ar 50% atlaidi - cena eur 2.50.

Seansa īpašā viešņa būs kinokritiķe Dita Rietuma, kas ievadlekcijā pirms filmas dalīsies ar interesantiem stāstiem un faktiem.
"Viss šis džezs" ir aizraujoša, dziesmām un dejām piepildīta, gandrīz autobiogrāfiska filma par horeogrāfu Džo Gideonu (Rojs Šeiders) un viņa attiecībām ar šovbiznesa pasauli, deju, skatuvi, sievietēm un cīņu ar atkarībām. Filmas sižets balstīts uz tās režisora Boba Fossa dzīves gaitām, darbiem un attiecībām. Kinofilma saņēmusi četras ASV Kinoakadēmijas balvas "Oskars", un ir pirmā filma ar stereo skaņu, kas izdota VHS formātā. Ieteicama no 16 gadu vecuma. 
Plašāka informācija par filmu: http://ejuz.lv/visssisdzezs
Filmas treileris: https://youtu.be/C74Pae3PpMo

Draudzīgās cenas biļeti iespējams iegādāties "Lielā dzintara" Informācijas centrā, ja kopā biļetes iegādājas 10 cilvēku grupa.