"Jauniešu māja kā ābele" Pablo stāsts

Pie mums, Liepājas Jauniešu mājā, jau no 2016.gada augusta darbojas divi brīvprātīgie - Pablo no Spānijas un Miriamma no Itālijas. Vēlies ielūkoties kā viņiem pagāja šie 9 mēneši? Ko Eiropas brīvprātīgais Pablo stāsta par Liepāju un Jauniešu māju Liepājā? Jautāts ar kādu koku Pablo salīdzinātu Liepājas Jauniešu māju, viņš atbild ar ābeli. 


20. aprīlī Starpkultūru spēļu vakars

20. aprīlī Starpkultūru spēļu vakars

 Tiekamies šonedēļ, 20. aprīlī, 16:00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, uz Starpkultūru spēļu vakaru! Ciemos būs 3 AFS apmaiņas skolēni no Vācijas, Taizemes un Argentīnas, kā arī 3 Eiropas brīvprātīgie no Islandes, Itālijas un Spānijas..... un tam visam pāri - iespēja uzzināt par AFS iespējām!


Ghetto Games Akadēmija Liepājā

Ghetto Games Akadēmija Liepājā

Šogad arī Liepājā tiks īstenota brīvprātīgo kustība - Ghetto Games Akadēmija, lai iesaistītu Liepājas un apkārtējo novadu jauniešus ne tikai sportiskās aktivitātēs, bet arī Starptautiskajā jauniešu dienā - 12.augustā paredzētajā Ghetto Football turnīrā, kas norisināsies laukumā pie koncertzāles Lielais Dzintars.


Jaunieši rada citādu vidi sev apkārt

Jaunieši rada citādu vidi sev apkārt

Šobrīd Liepājas Skolēnu domes jaunieši aktīvi strādā pie tā, lai veiksmīgi izdotos realizēt 27.aprīlī iecerēto gada noslēguma pasākumu, kurā būtiskākais ir Liepājas gada pašpārvaldes apbalvošana un jaunā prezidenta ievēlēšana. Skolēnu dome ir vieta, kur īstenot trakas idejas un satikt līdzīgi domājošos, norāda biedri. Mērķis ir veidot starpskolu komunikāciju, vairot savstarpējo draudzību.


Lieldienu brīvlaika izaicinājums

Lieldienu brīvlaika izaicinājums

Lieldienu brīvlaika izaicinājums... 
Fiziski, garīgi un prāta uzdevumi individuāli un komandās!