LIZA. ES(T) IN FEST

LIZA. ES(T) IN FEST


Čau! 
Mani sauc Liza, esmu 17 gadus jauna brīvprātīgā no Igaunijas. 
Man patīk zīmēt un spēlēt ģitāru, brīvajā laikā es arī dziedu un rakstu dziesmas. 
Es gribu ceļot, iepazīt citas kultūras un iemācīties vairākas valodas. Es saprotu, ka to būs grūti paveikt, bet galvenā lieta ir tikai sākt. Iespējams, tieši tādēļ es pieteicos šajā projektā un nonācu Latvijā. Lai gan Latvija ir tuvu manai dzimtenei, šeit ir atšķirīgi cilvēki, citādāka valoda, kultūra un, protams, ēdiens. 


Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci

25. jūlijā Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017 – Liepājā – notika Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konference, kuru rīkoja Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Liepājas pilsētas domi. Konferencē, vienojot vairāk kā 60 dalībniekus, iepazīstināja ar Strukturētā dialoga norisēm Latvijā un Eiropā, kā arī veicināja diskusijas par Strukturētā dialoga VI cikla tēmu – "Jaunieši Eiropā: kas tālāk?".


"Est in Fest" izpēta festiņa teritoriju

Šonedēļ brīvprātīgās no Igaunijas - Lisa un Anšela - pie mums bija ieradušās kopā ar savu mentoru no Tallinas Sporta un jaunatnes departamenta Tallinna Spordi- ja Noorsooamet , lai iepazītu Liepāju un jau jūlija beigās atgriestos lai veiktu brīvprātīgo darbu organizējot Jauniešu festivālu Liepājā. Divu dienu laikā meitenes iepazina Liepāju un tās jauniešus, kopā darbojoties dažādās aktivitātēs un spēlēs.

Gaidām meitenes jau 24. jūlijā, lai kopā organizētu Vislatvijas jauniešu festivālu! 


STRUKTURĒTĀ DIALOGA VI CIKLA ATKLĀŠANAS KONFERENCE

STRUKTURĒTĀ DIALOGA VI CIKLA ATKLĀŠANAS KONFERENCE

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina jauniešus (13-25 gadi) piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē, kas notiks 25. jūlijā Liepājā.


Mēs Jūs aicinām uz Starptautisko jaunatnes dienu 2017

Mēs Jūs aicinām uz Starptautisko jaunatnes dienu 2017

Liepājas Jauniešu māja aicina jauniešu mājas, centrus, organizācijas un biedrības piedalīties
Jauniešu festivālā 2017 Starptautiskajā jaunatnes dienā 12. augustā Liepājā.