Jauniešu festivāls 2017

Jauniešu festivāls 2017

Augustā Liepāja verēja lepoties ar vairākiem lieliskiem pasākumiem. Jauniešiem saistošākais un svarīgākais notikums bija Starptautiskā Jaunantes dienas svinības 12. augustā, kuras ietvaros norisinājās Jauniešu festivāls un Ghetto ielu futbola čempionāts.

 

Jau sākot ar 14:00 “Lielā Dzintara” koncertzāles stāvlaukumā Liepājas un citu pilsētu jauniešu pulcējās, lai spēlētu futbolu, piedalītos darbnīcās un citās aktivitātēs.

 


Jauniešu festivāls 12. augustā

Jauniešu festivāls 12. augustā

Jauniešu festivāls 2017 tuvojas! Ieplāno 12. augustu Liepājā!


14:00 Kopīga Jaunatnes dienas un Ghetto Football atklāšana


Ждем тебя на фествале

Ждем тебя на фествале

ХЕЙ ХЕЙ

РАДЫ СООБЩИТЬ,   ЧТО 12 АВГУСТА В НАШЕМ ПРЕКРАСНОМ ГОРОДЕ, СОСТОИТСЯ ГРАНДИОЗНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ  МОЛОДЕЖИ 2017, КОТОРЫЙ ВЫ ВСЕ ЖДАЛИ И МЫ ДЛЯ ВАС ПРИГОТОВИЛИ МНОГО ИНТЕРЕСНОГО. 

ВСТРЕЧАЕМСЯ 12 АВГУСТА  14.00  НА СТОЯНКЕ ОКЛО ЛИЛАЙС   ДЗИНТАРС

НА ПРОТЯЖЕНИИ ВСЕГО ДНЯ :

 -ДЛЯ ВАС БУДУТ РАЗЛИЧНЫЕ  КОНКУРСЫ, МАСТЕРСКИЕ. МОЛОДЕЖНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ

-ШОУ –ЕРМВЕЛОСИПЕДЫ , УЛИЧНЫЕ СПОРТСМЕНЫ, ХИП-ХОП ТАНЦЫ И БМХ

- БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД В  ЛАЗЕР ТАГ

- Выставка расширенной реальности “Мой портрет города”;

- ПЕННАЯ ВЕЧЕРИНКА, РОСПИСЬ ХНОЙ

-РИСУНКИ ГРАФФИТИ

ТАК ЖЕ ВАС ЖДЕТ ТУРНИР ПО ГЕТТО ФУТБОЛУ


Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja: jauniešu apmaiņa Ungārijā!

Iespēja pieteikties jauniešu apmaiņai "Seed to plate-Best Food" Ungārijā, Etyek ciemā netālu no Budapeštas, no 18. līdz 27. septembrim. 


ANŠIEL. ES(T) IN FEST

ANŠIEL. ES(T) IN FEST

Sveiki,

mans vārds ir Anšiela. Es esmu brīvprātīgā Jauniešu mājā no Igaunijas. Man patīk zīmēt, rakstīt stāstus, veidot komiksus un animācijas, taisīt spēlēs, patīk dažādi mediji. Liepājā pavadīšu vienu mēnesi (no 24. jūlija līdz 24. augustam). Galvenais iemesls, kāpēc es pievienojos Eiropas brīvpātīgā darba (EBD) projektam un tiku nosūtīta uz Latviju, ir tas, ka, visu vasaru sēžot mājās, droši vien es neko nebūtu paveikusi. Tāpat man arī patika video par festivālu, kurš norisināsies mana projekta laikā. Kad noskatījos, sapratu, ka gribu doties uz Liepāju. Manuprāt, mēģināt pierast pie jaunas darba vides un doties prom no savām mājām ir ļoti laba ideja, tas palīdz paplašināt cilvēka redzesloku. Vēl viens iemesls ir tāds, ka draugs ar mani par to runāja pagājušajā augustā, kad nebiju pārliecināta, kāds būs nākamais gads, un ko es darīšu. Tā kā jauniešu festivāls ir tepat aiz stūra, esmu gatava palīdzēt, cik vien ir manos spēkos. Pēc 12. augusta plānoju vienkārši strādāt jauniešu mājā un rīkot dažādus pasākumus.