Aicina jauniešus pieteikties

Aicina jauniešus pieteikties"LIEPĀJA izAICINA" organizēšanā

  "LIEPĀJA izAICINA" aicina līdz piektdienai, 20.oktobrim (ieskaitot) jauniešus pieteikt dalību trīs tematiskām darba grupām, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā http://ej.uz/Anketa_Liepaja_izAicinaLielkoncerts apvienos radošos un talantīgos Liepājas jauniešus, lai kopā gatavotos valsts simtgades svētkiem un radītu vēl nebijušu un grandiozu jaunuzvedumu!


Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī

Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī

   16.oktobris Liepājas Jauniešu mājā bija īpašs ar iespēju ikvienam jaunietim izmēģināt Līderības spēli Latvijā pirmā un vienīgā trenera no John Maxwell līderības skolas Jāņa Janovska vadībā.

  Līderības spēlē Jauniešu mājā, izlozējot dažādas tematiskas tēmu kartītes, 12 jaunieši meklēja atbildes uz sev svarīgākajiem jautājumiem par to, kā tikt ārā no nepatikšanām, kāpēc man skauž, kas man sagādā prieku un kā atrast dzīves aicinājumu. Rezultātā jaunieši apzināja savas stiprās puses, debatēja un diskutēja par dažādām līderības kompetencēm.


"Erasmus+" stāsti

20.oktobrī 16:00 pie mums viesosies jaunieši, kuri devās jauniešu apmaiņās uz Siciliju ("Discovering cultures through media") un Dāniju (Connected 3"), ka arī kuri bija īstermiņa brīvpratīgā darba projektā Īrījā un Horvātijā ("S.P.E.C.I.A.L"). Jaunieši stāstīs par savu pieredzi projektos, radīs ko ir iemacījušies tajā laikā, kamēr atradās ārzemēs.

Pasākums tiek atbālstīs Erasmus + programmas ietvaros.

 

20. октября 16:00 у нас в гостях будет молодёжь, которая учавствовала в обмене опытом, из таких стран как Сицилия и Дания, а так же из добровольных проектов из Ирландии и Хорватии. Молодёжь расскажет и покажет о своём опыте  в  зарубежном проекте.

Мероприятие проходит при поддержке Erasmus+stāsti.


Līderības spēle - What?

Līderības spēle - What?

Pie mums ciemos Latvijā pirmais un vienīgais treneris no John Maxwell līderības skolas Jānis Janovskis.
Runāsim, sapratīsim un darbosimies ar tādām tēmām kā: 
1. Kas man besī.
2. Kā tikt ārā no sūdiem.
3. Kapēc pirmdienas ir tik grūtas.
4. Kapēc es nevienam nepatīku. 
5. Kapēc man skauž. 
6. Kas man sagādā prieku. 
7. Kā atrast dzīves aicinājumu. 
Piesakies atzīmējot eventā "going" un tad jau tiekamies tur! Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

   Sākot ar septembri Liepājas Jauniešu mājā darbojas brīvprātīgā Emma no Vācijas un projekta ietvaros realizē arī savus pasākumus un aktivitātes jauniešiem. Šoreiz visi interesenti mīļi aicināti uz brīvprātīgās Emmas pasākumu “International Café” 12. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.