Liepājas Jauniešu māja aicina uz Zviedru filmu festivālu

Liepājas Jauniešu māja aicina uz Zviedru filmu festivālu

    No 7. līdz 9.decembrim plkst. 15.00 – 21.00 Liepājas Jauniešu māja, Kungu ielā 24 aicina jauniešus un citus interesentus uz Zviedru filmu festivālu, kas norisināsies Ziemeļvalstu dienu ietvaros Liepājā.

   Triju dienu Zviedru filmu festivāla programma piedāvās ļoti plašu zviedru filmu klāstu – gan spēlfilmas, gan dokumentālās filmas un īsfilmas. 


Liepājas Jauniešu māja aicina uz dokumentālo filmu “Mis Pārstāvība”

Liepājas Jauniešu māja aicina uz dokumentālo filmu “Mis Pārstāvība”

  28.novembrī plkst.18.00 resursu centrs "Marta" sadarbībā ar Liepājas jauniešu māju aicina jauniešus un citus interesentus uz dokumentālo filmu "Mis Pārstāvība" ("Mis Representation") Jauniešu mājā, Kungu ielā 24. 

  Dokumentālā filma "Mis Pārstāvība" (2011, Nīderlande, 14+) savij vairākus pusaugu meiteņu stāstus ar provocējošām intervijām, lai sniegtu ieskatu mediju vidē un to vēstījumos. Filmas moto “Tu nevari būt tas, ko tu neredzi” pievērš uzmanību tam, ka jaunietēm ir nepieciešami un viņas vēlas pozitīvus, spēcīgus sieviešu piemērus un ka masu mediji līdz šim ir pametuši novārtā iespēju šādus piemērus parādīt.


Jauniešu organizācija

Jauniešu organizācija "Avantis" aicina jauniešus uz diskusiju ciklu!

   Jauniešu organizācija “Avantis” aicina jauniešus uz bezmaksas diskusiju ciklu Rīgā, Aldaru ielā 5 par tēmām “Aizbrauc vai paliec”, “Nauda vai sirdslieta”, “Strīdi ap marihuānu”, “Anniņa parāva Jānīti aiz gailīša”.

   Nevari izdomāt, vai braukt mācīties ārzemēs, vai tomēr palikt Latvijā? Un kā ar darbu? Domā, ka labāk ir strādāt sirdspriekam vai tomēr naudai? Un vispār, vai ir vērts dekriminalizēt marihuānu? Un kas notiks, ja skolas veselības mācībā apskatīs tēmas, kas sabiedrībā tiek vērtētas kā tabu?


“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”

“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”

   21.novembrī plkst.18.00 resursu centrs "Marta" sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina jauniešus uz dokumentālo filmu "NeStāstāmie" stāsti.

   Dokumentālajā filmā "NeStāstāmie stāsti" (2006, Latvija, 14+) filmas varoņi paši stāsta pieredzēto, kā bijuši cilvēku tirdzniecības upuri gan Latvijā, gan ārzemēs. Filmas mērķis ir mainīt priekšstatu, ka no cilvēku tirdzniecības cieš tikai cilvēki no sociāli nelabvēlīgas vides, ka par cilvēku tirdzniecības upuri var kļūt tikai paša naivuma vai muļķības dēļ. "NeStāstāmie stāsti" liek aizdomāties tiem, kas ir pārliecināti, ka tas nekad nevar notikt ar viņiem.


Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

Latvijas Valsts svētki Jauniešu mājā

  18.novembrī pēc uguņošanas Jauniešu māja ir atvērta telpa - ikviens aicināts uz speciāli sagatavotām pastkartiņām abpusēji uzrakstīt/uzzīmēt savu novēlējumu Latvijas simtgadei (visi materiāli tiks nodrošināti). Kartiņas tiks publiski izvietotas Jauniešu mājā un realizētas arī nākamajā - Latvijas simtgades gadā.