Nelāčo ar digitālo pēdu – tā paliks uz visiem laikiem

Nelāčo ar digitālo pēdu – tā paliks uz visiem laikiem

   Puse Latvijas jauniešu ievieto sociālajos tīklos svarīgāko informāciju par sevi – dzimšanas dienu, ģimenes locekļu vārdus un skolu, katrs trešais atzīmē savu atrašanās vietu un teju ½ ir kaut reizi sūtījuši sevi apkaunojošu foto draugam privātā sarakstē, secināts Samsung Skola nākotnei veiktajā aptaujā*. Noslēdzot izglītības programmu “Skolēna Digitālais IQ”, eksperti aicina aizdomāties un novērtēt, kādu digitālo pēdu atstājam virtuālajā vidē un kādus riskus ar to sev radām.


Liepājas Jauniešu māja aicina uz meistarklasi “DROSME RUNĀT”

Liepājas Jauniešu māja aicina uz meistarklasi “DROSME RUNĀT”

   23.janvārī no plkst.11.00 līdz 17.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja", Kungu ielā 24, sadarbībā ar resursu centru "Marta" norisināsies meistarklase "DROSME RUNĀT".

   Centra “Marta” 2015.gadā veiktais pētījums liecina, ka ar seksuāla un emocionāla rakstura aizskaršanu ir saskārušies 73% Latvijas jauniešu vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Aizskaršanas gadījumos upuri visbiežāk ir meitenes.


VIDUSSKOLĒNI AICINĀTI PIEDALĪTIES ŽURNĀLISTIKAS KONKURSĀ

VIDUSSKOLĒNI AICINĀTI PIEDALĪTIES ŽURNĀLISTIKAS KONKURSĀ

  “Pilna doma” aicina Latvijas vidusskolēnus piedalīties konkursā ar uzdevumu izveidot un iesniegt vērtēšanai vienu kvalitatīvu žurnālistikas darbu par aktuālu tēmu.

Kas var piedalīties?

Konkursā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu 10. – 12. klašu un profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņi. Konkursā piedalās komandas, kurās katrā ir 4 vai 5 skolēni. No vienas skolas var piedalīties neierobežots skaits komandu.


Īsteno savu gada sportisko mērķi kopā ar Sportland

Īsteno savu gada sportisko mērķi kopā ar Sportland

   Tev ir padomā šim gadam kāds pilnīgi traks, aizraujošs, jautrs un izaicinājumiem pilns sportiskais mērķis? Ik pa laikam acu priekšā iemirdzas uzvaras gandarījums, kādu izjustu, ja sasniegtu to? Piedalies konkursā un kļūsti par vienu no pieciem, kuram skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija sadarbībā ar Sportland sniegs atbalstu mērķa īstenošanai.


Jaunieši gatavojas izrādei un diskusijai

Jaunieši gatavojas izrādei un diskusijai

   Pašlaik Liepājas Modes un Mākslas Studijas audzēknēm ir aktīvs mēģinājumu laiks, jo jau 26. janvāra vakarā kultūras namā „Wiktorija”, Liepājā, Graudu ielā 36/38, jaunieši, vecāki, izglītības un interešu izglītības iestāžu darbinieki, kā arī ikviens interesents varēs noskatīties versiju par antiutopiju, kustību izrādi „Baiļu labirints”. Pēc izrādes sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību „Jauniešu māja” un dažādu jomu ekspertiem notiks diskusija par izrādē atainoto.