Open Stage un Dzejas slams rudens noskaņās

Open Stage un Dzejas slams rudens noskaņās

  27. oktobrī plkst. 18:30 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies jau par tradīciju kļuvušais pasākums Open Stage un Dzejas slams. Jau tagad ir zināms, ka uz brīvās skatuves kāps vairākas jaunas apvienības un dzejnieki. Savukārt dzejas slama vērtēšanā iesaistīsies dzejniece Maija Kalniņa, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas skolotāja Vintra Braša un Jauniešu mājas padomes pārstāvis.


OPEN STAGE un DZEJAS SLAMS

OPEN STAGE un DZEJAS SLAMS

  27.oktobrī plkst. 18.30 Jauniešu mājā notiks OPEN STAGE un DZEJAS SLAMA vakars, kurā jauniešiem būs lieliska iespēja izpildīt savus oriģināldarbus un talantus auditorijas priekšā. Skatītāju balsojumā tiks noteikts šo sacensību uzvarētājs. Piedalīties drīkst jebkurš interesents, iepriekš piesakoties. 


Aicina jauniešus pieteikties

Aicina jauniešus pieteikties"LIEPĀJA izAICINA" organizēšanā

  "LIEPĀJA izAICINA" aicina līdz piektdienai, 20.oktobrim (ieskaitot) jauniešus pieteikt dalību trīs tematiskām darba grupām, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā http://ej.uz/Anketa_Liepaja_izAicinaLielkoncerts apvienos radošos un talantīgos Liepājas jauniešus, lai kopā gatavotos valsts simtgades svētkiem un radītu vēl nebijušu un grandiozu jaunuzvedumu!


Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī

Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī

   16.oktobris Liepājas Jauniešu mājā bija īpašs ar iespēju ikvienam jaunietim izmēģināt Līderības spēli Latvijā pirmā un vienīgā trenera no John Maxwell līderības skolas Jāņa Janovska vadībā.

  Līderības spēlē Jauniešu mājā, izlozējot dažādas tematiskas tēmu kartītes, 12 jaunieši meklēja atbildes uz sev svarīgākajiem jautājumiem par to, kā tikt ārā no nepatikšanām, kāpēc man skauž, kas man sagādā prieku un kā atrast dzīves aicinājumu. Rezultātā jaunieši apzināja savas stiprās puses, debatēja un diskutēja par dažādām līderības kompetencēm.


"Erasmus+" stāsti

20.oktobrī 16:00 pie mums viesosies jaunieši, kuri devās jauniešu apmaiņās uz Siciliju ("Discovering cultures through media") un Dāniju (Connected 3"), ka arī kuri bija īstermiņa brīvpratīgā darba projektā Īrījā un Horvātijā ("S.P.E.C.I.A.L"). Jaunieši stāstīs par savu pieredzi projektos, radīs ko ir iemacījušies tajā laikā, kamēr atradās ārzemēs.

Pasākums tiek atbālstīs Erasmus + programmas ietvaros.

 

20. октября 16:00 у нас в гостях будет молодёжь, которая учавствовала в обмене опытом, из таких стран как Сицилия и Дания, а так же из добровольных проектов из Ирландии и Хорватии. Молодёжь расскажет и покажет о своём опыте  в  зарубежном проекте.

Мероприятие проходит при поддержке Erasmus+stāsti.