Lekcija

Lekcija "Pārtikas merķējumi"

Trešdien, 2. oktobrī notiks lekcija par veselīga uztura veicinošu tēmu “Pārtikas marķējumi”, kuras laikā kvalificēta uztura speciāliste Līga Jaunzema pastāstīs par sabalansēta uztura pamatprincipiem un to, kurai informācijai ir nepieciešams pievērst uzmanību pārtikas produktu marķējumā.


Vai Kādreiz Esi? “Izaugsmes treniņi”

Vai Kādreiz Esi? “Izaugsmes treniņi”

Liepājas "Jauniešu māja" aicina jauniešus vecumā no 13 – 17 gadiem pievienoties neformālai jauniešu grupai “Izaugsmes treniņi”, kuros runāsim par jauniešu dzīvē aktuālām, taču mazāk apspriestām tēmām. Pirmās tikšanās notiks 18. un 25. septembrī, plkst. 17.00, Kungu ielā 24, Liepājā.


Kafija ar politiķiem Liepājā

Kafija ar politiķiem Liepājā

Šī gada 30. septembrī, plkst 14.00- 17.00, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Lielajā zālē notiks jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru ir aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13- 25 gadu vecumā. Diskusijā tiks prezentēti Liepājas jauniešu aptaujas rezultāti, Baltijas jauniešu labbūtības pētījuma rezultāti un tiks diskutēts par jaunatnes jomas problēmjautājumiem Liepājā.


Liepājas Jauniešu mājas padomes sezonas atklāšanas tikšanās

Liepājas Jauniešu mājas padomes sezonas atklāšanas tikšanās

Piektdien, 20. septembrī no plkst. 18.00 līdz 21.00 Liepājas “Jauniešu māja” jauniešu padome (JMP), Kungu ielā 24, aicina 13 - 25 gadus jaunus jauniešus uz sezonas atklāšanas tikšanos.


Vēl viens jaunais gads!

Vēl viens jaunais gads!

Pirmdien, 2.Septembrī no plkst. 12.00 līdz 15:00 Liepājas Jauniešu mājas pārstāvji Andris un Laura bija sastopami Rožu laukumā, lai izaicinātu jauniešus pārbaudīt savas līdzsvara prasmes, kā arī padalītos ar jaunākajām aktualitātēm un piedāvājumiem. 


Sveicam visus jauniešus ar 2. septembri. 
Un atgādinām, ka mūsu durvis ir atvērtas no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 14.00 - 20.00