Nāc pajautā! Stambulas konvencija. Cilvēku tirdzniecība

Nāc pajautā! Stambulas konvencija. Cilvēku tirdzniecība

Centrs MARTA (MARTA un MARTA Liepāja) 23.oktobrī plkst. 15:00  aicina interesentus uz sarunu par cilvēku tirdzniecību un Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu, pazīstamu arī kā Stambulas konvenciju. Pasākums notiks Liepājas Jauniešu mājā (Liepājas "Jauniešu Māja").


Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”

Š.g. 18. oktobrī plkst. 15.00 – 16.35 „Jauniešu mājā” notiks karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”. Pasākuma ietvaros  norisināsies paneļdiskusija, kurā piedalīsies 3 jaunieši – Ralfs Rogaļevs, Kristiāns Lancmanis un Reinis Nikuļcevs, lai dalītos savā uzņēmējdarbības pieredzē.


KustiNācija

KustiNācija

Šo piektdien, 11.oktobrī, 17.00 Jauniešu mājā veselības sporta trenere Anete Kopštāla-Kupe aicina uz nelielu izkustēšanos Veselības ministrijas sabiedrības informēšanas kampaņas “KustiNācija” ietvaros. Anete mums parādīs, kā izkustēties no paša rīta vai esot darba vietā enerģiskākai dienai. Speciāls apģērbs nav nepieciešams. Pasākuma ilgums līdz 40 min. 


Dream Foundation – visiem, kas vēlas studēt ārzemēs!

Dream Foundation – visiem, kas vēlas studēt ārzemēs!

Šī gada 10.oktobrī plkst. 17:00 Liepājas Jauniešu mājā viesosies starptautiska organizācija Dream Foundation. Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām ārzemju augstskolās. Tiks apskatīti gan ārzemju izglītības plusi un mīnusi, gan sniegta informācija par studiju finansējuma iespējām un sadzīviskiem jautājumiem un risinājumiem, studējot ārzemēs.


Lekcija

Lekcija "Pārtikas merķējumi"

Trešdien, 2. oktobrī notiks lekcija par veselīga uztura veicinošu tēmu “Pārtikas marķējumi”, kuras laikā kvalificēta uztura speciāliste Līga Jaunzema pastāstīs par sabalansēta uztura pamatprincipiem un to, kurai informācijai ir nepieciešams pievērst uzmanību pārtikas produktu marķējumā.