Savādāka medicīna

Savādāka medicīna

Š.g. 5. decembrī plkst. 16.00 – 19.00 “Jauniešu mājā” notiks neformāla saruna “Savādāka medicīna”. Pasākumā viesosies Ilona Jēce un Baiba Jurčenko, lai aicinātu jauniešus uz diskusiju par to, kāda, jauniešu prāt, vārdam “medicīna” ir nozīme mūsdienās.


Erudīcijas spēle

Erudīcijas spēle

Lai pievērstu jauniešu uzmanību, kā arī, lai veicinātu jauniešu zināšanas un kliedētu mītus par HIV/AIDS infekciju slimībām, atzīmējot Pasaules AIDS dienu, šā gada 30. novembrī, sestdien pl. 17.00 Liepājas “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, norisināsies izglītojošs pasākums jauniešiem - erudīcijas spēle par HIV un AIDS saslimšanu.


Vides Spēles

Vides Spēles

9. Novembrī 12.00 - 16.00 Pērkones atpūtas parkā, Pērkones ielas galā pie Jūras, Liepājā notiks zaļš pasākums  - Vides Spēles. JM šajā dienā aicina pievienoties radoši zaļam un aktīvam pasākumam.


Diskusija

Diskusija "Kafija ar politiķiem Liepājā"

Šī gada 30. oktobrī, plkst. 14.00 - 17.00, LIAA Liepājas biznesa inkubatorā notiks projekta “Kafija ar politiķiem Liepājā” otrā jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru ir aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13 - 25 gadu vecumā. Diskusijā notiks atskats uz septembra diskusiju un tās laikā definētajiem izaicinājumiem, kā arī kopīgi tiks izstrādātas rezolūcijas šo izaicinājumu risināšanai un jaunatnes jomas pilnveidošanai Liepājas pilsētā.


Neformāla tikšanās ar Latvijas brīvprātīgajiem no Gruzijas!

Neformāla tikšanās ar Latvijas brīvprātīgajiem no Gruzijas!

25 oktobri 17:00 Kungu iela 24 "Jauniešu mājā" notiks neformāla tikšanās ar  brīvprātīgo komandu no Latvijas, kura pēc sešu nedēļu "Solidarity Cycles" (Solidaritātes Cikli) projekta atgirezušies Latvijā. Projekts tika organizēts ar "European Solidarity Corps un Radi Vidi Pats" atbalstu Gruzijā.