Aicinām jauniešus piedalīties “Ideju nakts” darbnīcā

Aicinām jauniešus piedalīties “Ideju nakts” darbnīcā

22. aprīlī plkst. 18:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, norisināsies “Ideju nakts” darbnīca, kuras laikā jauniešiem būs iespēja izstrādāt ideju un uzvaras gadījumā iegūt līdz 250 EUR lielu finansējumu tās īstenošanai


Jaunieši aicināti piedalīties veselības veicināšanas nodarbību ciklā “Es un …”

Jaunieši aicināti piedalīties veselības veicināšanas nodarbību ciklā “Es un …”

Lai veicinātu jauniešu labizjūtu un pievērstu uzmanību tam, cik svarīgi ir būt izglītotam un apzināties sevi, savas vajadzības un robežas, šī gada 6. aprīlī plkst. 17:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, tiks aizsākts izglītojošs un informatīvs veselības veicināšanas cikls jauniešiem “Es un…”.


Pievienojies pasākumā

Pievienojies pasākumā "Ķermeņa modifikācija - tetovēšana un mentālā veselība"

Projekta “Dari, jo tu vari!” ietvaros 3. februārī plkst. 17:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja” notiks pasākums “Ķermeņa modifikācija - tetovēšana un mentālā veselība”


Aicinām uz MAFIJAS spēļu vakaru

Aicinām uz MAFIJAS spēļu vakaru

Ceturtdien, 27. janvārī plkst. 17:00 "Jauniešu mājā" norisināsies MAFIJAS spēļu vakars, kuru vadīs JM padomes līdere Sofija! Ņem draugus aiz rokas, būs lielisks vakars. Tiekamies!


Tiekamies

Tiekamies "Vision Board" darbnīcā

Ko tu vēlies savai nākotnei? Vai tev ir grūti atbildēt uz šo jautājumu? Tiekamies Jauniešu mājā 20. janvārī plkst. 17.00. Sāksim jauno gadu ar skaidrāku redzējumu kopā!