Kas ir dzimumu līdztiesība un ko tā ēd?

Kas ir dzimumu līdztiesība un ko tā ēd?

Trešdien,18. maijā plkst.14.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, aicina uz sarunu ar Kanādas vēstnieku Latvijā un Kanādas bruņoto spēku pārstāvjiem.

Centrs MARTA sadarbībā ar Kanādas vēstniecību Latvijā un Liepājas Jauniešu māju aicina jauniešus piedalīties diskusijā par dzimumu līdztiesību un lomām mūsdienu sabiedrībā.


Pankūku cietoksnis: Escape room

Pankūku cietoksnis: Escape room

Piektdien, 12.aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00 aicina uz Liepājas Jauniešu māju, Kungu ielā 24.  Jauniešu māja sadarbībā ar Liepājas Universitāti un Francijas institūtu Latvijā piedāvā franču kultūras dienu Liepājā. Pirmo reizi Frankofonijas vēsturē būs iespēja baudīt franču kultūru Escape room formā.


Ķermeņa apzinātības un meditācijas nodarbība

Ķermeņa apzinātības un meditācijas nodarbība

Sestdien,16. martā no plkst. 12.00 līdz 14.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, aicina uz nodarbību “Ieelpo kopā ar Kristapu Ditki”.

Nodarbības laikā būs iespēja izmēģināt meditāciju. Iepazīties ar savas elpas un ķermeņa sniegtajām iespējām, lai uzlādētu savas baterijas un atjaunotu svaigumu visu piecu maņu uztveres spējās.


King's town

King's town

Sestdien,16. martā plkst. 16.00 aicina uz Liepājas Jauniešu māju, Kungu ielā 24,

lai spēlētu vēl nebijušu spēli "King's Town", kas aizvedīs Tevi viduslaiku bruņinieku pasaulē un palīdzēs vēl vairāk uztrenēt Tavu angļu valodas prasmi.


Pirmā palīdzība un cukura diabēts -cik tas ir nopietni?

Pirmā palīdzība un cukura diabēts -cik tas ir nopietni?

Otrdien, 12.februārī, no plkst.18:30 Liepājas jauniešu mājā norisināsies RSU SVSLF Liepājas filiāles kursa lekcija par Pirmās medicīniskās palīdzības veikšanu un kā rīkoties situācijās kā autoavarījas vai nejauši kritieni uz slidenas ielas.

Kā arī 19.februārī Liepājas jauniešu mājā sākot no plkst.18:30 līdz 20:00 vārēs uzzināt un piedalīties sarunās par cukura diabētu gan jauniešu vidū, ģimenes dzīvē un kā tas iespaido ik katru no mums. 

Par cukura diabētu, bieži vien sabiedrībā šī ir mums aktuāla tēma, taču vai mēs dzirdot esam padomājuši, ko tas īsti nozīmē un vai tas skar Tevi pašu, mūsu ģimeni, draugus, apkārtējo vidi.

Dalība pasākumos ir bezmaksas.

Apmeklē pasākumus arī Facebook lapā : 

Pirmā palīdzība https://www.facebook.com/events/369610430437974/

Cukura diabēts https://www.facebook.com/events/538530763308792/