#paliecmājās

#paliecmājās

Sargi pats sevi, velti laiku savai attīstībai un izaugsmei!

Ja nepieciešams atbalsts mērķu sasniegšānā, droši sazinies ar mums, rakstot "Jauniešu mājas" darbiniekiem WhatsApp lietotnē, Facebook @JauniesuMaja vai IG @youth.house.liepaja.

Esi vesels! 


Spēļu vakars

Spēļu vakars

Piektdien, 20. martā Liepājas "Jauniešu mājā" jaunieši organizē "Spēļu vakaru". Pasākuma mērķis ir sanākt kopā, spēlēt galda spēles un pavadīt vakaru jaukā kompānijā. Šis ir pēc kārtas otrais "Spēļu vakars" šogad, kura organizēšanā iniciatīvu uzņemas jaunieši. 


"Karjeras nedēļa"

No šī gada 9. līdz 13. martam Liepājas pilsētā norisināsies “Radošuma dienas - 2020” un Liepājas “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, šī nedēļa tiek veltīta jauniešiem svarīgai  tēmai - karjera.  


Tava dzīves karjera

Tava dzīves karjera

Š.g. 14. martā plkst. 17.00 – 19.00 „Jauniešu mājā” notiks Erasmus+ jauniešu apmaiņas atskata pasākums “Tava dzīves karjera”.Pasākuma laikā apmaiņas dalībnieki dalīsies ar saviem iespaidiem par piedzīvoto siltajā Kipras salā, kur kopā ar vēl septiņiem Eiropas valstu pārstāvjiem viņi diskutēja par uzņēmējdarbību un jauniešu nodarbinātību Eiropā. 


Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Disconnect to Reconnect”

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Disconnect to Reconnect”

Ja esi gatavs 10 dienas nolikt malā viedierīces, veidot veselīgākās attiecības ar modernajām tehnoloģijām, ieskatīties sevī un savās attiecības ar apkārtējo pasauli un dabu, tad pievienojies #EramsuPlus  Jauniešu apmaiņas projektam - “Disconnect to Reconnect”.