"RUNĀ! KLAUSIES!" - apmācību kurss, lai veicinātu jauniešu dalību lēmumu pieņemšanā

Ja tu bieži iedomājies, ka vēlies vairāk iesaistīties sabiedrības norisēs, ja tu tici, ka mums ir jāattīsta inovatīvas pieejas un jārada vieta, kur jaunieši un valsts iestāžu darbinieki var kopīgi strādāt... Tad noteikti piesakies šim apmācību kursam Ungārijā, Budapeštā! Tas norisināsies no 2015. gada 1. līdz  7. martam. Pieteikšanās līdz 18. janvārim.


Kārļa Lielā balva: sākusies pieteikšanās 2015. gada konkursam!

Kārļa Lielā balva: sākusies pieteikšanās 2015. gada konkursam!

Vai esi 16-30 gadus vecs(-a) un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kura mērķis ir jauniešu vidū veicināt Eiropas apziņas veidošanos. Pieteikšanās sākās 2014. gada 2. decembrī un ilgs līdz 2015. gada 2. februārim. Uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu


Izveido video un dodies uz ASV

Izveido video un dodies uz ASV

ASV vēstniecība izsludina video konkursu, kura galvenā balva ir iespēja pavadīt 4 aizraujošas nedēļas Amerikas Savienotajās Valstīs Bendžamina Franklina Starptautiskajā vasaras nometnē. Konkursā var piedalīties skolēni 16 – 18 gadu vecumā. Video iesniegšanas termiņš - 2015. gada 9. februāris. 


Latvijas Kinematogrāfistu savienība izsludina konkursu

Latvijas Kinematogrāfistu savienība izsludina konkursu

Sagaidot latviešu leļļu animācijas kino pamatlicēja - režisora, scenārista un mākslinieka Arnolda Burova simtgadi 2015.gada 29.aprīlī, Latvijas Kinematogrāfistu savienība izsludina 
BĒRNU UN JAUNIEŠU VEIDOTO LEĻĻU ANIMĀCIJAS FILMU UN LEĻĻU KONKURSU "KIKERIGŪ!" 


Pavisam cits Konstantīns  jeb brīvprātīgā darba ieguvumi

Pavisam cits Konstantīns jeb brīvprātīgā darba ieguvumi

Aizvadītā gada pavasarī brīvprātīgā darbā uz Bulgāriju devās arī Jauniešu mājas aktīvists, topošais žurnālists Konstantīns Fjodorovs. Lai pastāstītu par savu pieredzi un ieguvumiem tiem jauniešiem, kuri vēl tikai domā par brīvprātīgā darbu, piedāvājam Konstantīna pārdomas gada nogalē.