EUROSCOLA 2015

EUROSCOLA 2015

EP Informācijas birojs Latvijā izsludina jaunas EUROSCOLA 2015 konkursa tēmas 10.-12.klašu skolēniem!

Ja esi zinātkārs jaunietis vai aizraujies ar datoriem un Tev ir 16- 18gadi EUROSCOLA jaunais konkurss ir Tava iespēja ar draugiem un klases biedriem doties uz Franciju un izmēģināt darbu Eiropas Parlamentā!


Pieteikšanās termiņš Kārļa Lielā balvas konkursam pagarināts līdz 23. februārim

Pieteikšanās termiņš Kārļa Lielā balvas konkursam pagarināts līdz 23. februārim

Vai esi 16-30 gadus vecs un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kura mērķis ir veicināt Eiropas apziņas veidošanos jauniešu vidū. Pieteikšanās sākās 2014. gada 2. decembrī un ilgs līdz 2015. gada 23. februārim. Uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu.


Aicinājums pieteikties Strukturētā dialoga nacionālajai konferencei

Aicinājums pieteikties Strukturētā dialoga nacionālajai konferencei

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus, lēmumu pieņēmējus un jaunatnes darbiniekus piedalīties Strukturētā dialoga nacionālajā konferencē, kas notiks no 26. līdz 27.februārim, Rīgā. Konferences galvenā tēma ir jauniešu iespēju veicināšana politiskai līdzdalībai. Konferences laikā tiks prezentēti strukturētā dialoga Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģionālo konsultāciju secinājumi, un izstrādātas rekomendācijas jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai nacionālajā un Eiropas līmenī. 


Vai esi gana dulls?

Vai esi gana dulls?

9.februāri pulkst. 16:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 būs iespēja piedalīties dažādos atjautības uzdevumos pasākumā ,, Vai esi gana Dulls?” Uzdevumus būs jāpilda individuāli, sacenšoties ar citiem par labāko vai ātrāko rezultātu.


Zīmējumu izstāde

Zīmējumu izstāde "Arhīvs"

,,Zīmējums ir vienīgā „valoda”, kas saprotama visās pasaules malās.”