Izstāde

Izstāde "Space Tour"

Jauniešu mājā no š.g. 23. februāra līdz 4. martam būs apskatāma abstrakcionsma gleznu izstāde "Space tour". Autors Juliāns Šimkus.


Satiecies ar improvizāciju Kursas putnos

Satiecies ar improvizāciju Kursas putnos

Kafejnīcā “Kursas putni” (Fr. Brīvzemnieka iela 28), 20.februārī plkst. 20:00 ik vienam interesentam būs iespēja jautri pavadīt laiku kopā ar Jauniešu mājas teātra sporta jauniešiem.


Jauniešu izstāde

Jauniešu izstāde "AiPs"

No 17. februāra tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā notiks Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas jauniešu grafikas dizaina darbu izstāde "AiPs", portālam pavēstīja Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas pārstāvji.


LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro

LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro

Sestdien, 21.februārī,  pulksten 14.00 tirdzniecības centrā "BAATA" ar radošo partnerības performanci un izstādes atklāšanu tiks noslēgts radošās partnerības projekts (RaPaPro), kuru no 2014.gada septembra īsteno Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola (LDMV). 


Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV

Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV

Šo ceturtdien (19.02) visiem jauniešiem, kas ir ieinteresēti uzzināt kā izveidot CV un motivācijas vēstuli angliski vai apsver domu pieteikties Eiropas Brīvprātīgajā darbā (EBD)* ir iespēja ierasties uz pirmo Karjeras Kafejnīcas nodarbību, kas notiks no 18.00 līdz 20.00 LBJC Jauniešu Mājā (Kungu iela 24).