Saruna ar mākslinieku Ēriku Vilsonu

Saruna ar mākslinieku Ēriku Vilsonu

25.februāri pulkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24  brīvā sarunā ar mākslinieku Ēriku Vilsonu.  Visiem būs iespēja uzdot savus jautājumus, uzzināt ko jaunu un piedalīties izrādē ,,Nezāles". Aicināti visi interesenti!


Muzikāla zibakcija kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam

Muzikāla zibakcija kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam "Es esmu Liepāja"

Aicinām piedalīties zibakcijā, kas tiek organizēta kā ieskaņas pasākums koncertuzvedumam "Es esmu Liepāja" (notiks š.g. 20. un 21.martā). Zibakcijas laikā kopkorim paredzēts nodziedāt dziesmu "Liedagā" ar ģitāru pavadījumu.

Norises laiks: 7. martā plkst. 12.00

Norises vieta: Liepājas Pētertirgus.


Erudīcijas konkurss jauniešiem

Erudīcijas konkurss jauniešiem "Izzini NATO"

Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība NATO izsludina erudīcijas konkursu Latvijas studentiem un aktīviem jauniešiem „Izzini NATO!”


Atbrīvojies no angļu valodas barjeras starptautiskajās “Erasmus+” apmācībās

Atbrīvojies no angļu valodas barjeras starptautiskajās “Erasmus+” apmācībās

Ja tu vai tava organizācija vēlas pieteikties starptautiskajiem programmas “Erasmus+” projektiem, bet būtisks šķērslis tev šķiet komunikācijas barjera angļu valodā, tad apmācības Spānijā ir tieši tas, kas nepieciešams. Pieteikšanās iespējama līdz 2015. gada 4. martam.  


Jauniešu apmaiņas E-POSS dalībnieku tikšanās

Jauniešu apmaiņas E-POSS dalībnieku tikšanās

Jauniešu apmaiņas projekta E-POSS, kas notiks Liepājā no 15. līdz 21. martam, Latvijas grupas dalībnieku tikšanās notiks š.g. 3.martā plkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu iela 24. :)