Video konkurss

Video konkurss "Jaunieši iesaistās"

Latvijas Jaunatnes padome (LJP), izsludina video konkursu jauniešiem “Jaunieši iesaistās”, kura mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par jauniešu līdzdalības veidiem un līdzdalības iespējām. Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Lai piedalītos konkursā, jaunietim ir jāizveido video, kurā radošā veidā ir parādītas līdzdalības iespējas savā tuvākajā apkārtnē. Pieteikums un video konkursam jāiesniedz līdz 2015.gada 15.februārim, nosūtot pieteikuma anketu un video uz e-pastumediji[at]ljp.lv.


Baltijas valstu vidusskolēniem vasaras apmācību programma ASV

Baltijas valstu vidusskolēniem vasaras apmācību programma ASV

Šogad jau otro gadu Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds organizē programmu Līderības Akadēmija,  kas Baltijas valstu vidusskolēniem sniedz iespēju vasarā pavadīt mēnesi ASV, attīstot savas līderības prasmes un iepazīstot Amerikas kultūru. Līdz 15. februārim programmai aicināti pieteikties talantīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri šobrīd mācās 11. klasē. 


Jauniešu mājā notiks „Kafija ar politiķiem”

Jauniešu mājā notiks „Kafija ar politiķiem”

20. janvārī no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00 Jauniešu mājā, kungu ielā notiks strukturētā dialoga diskusija  "Kafija ar politiķiem". 

Diskusijas galvenās tēma ir jauniešu iespēju veicināšana politiskai līdzdalībai.


Jauniešu māja aicina darbā projektu vadītāju

Jauniešu māja aicina darbā projektu vadītāju

Jauniešu māja aicina pieteikties darbam projektu vadītāju uz nepilnu slodzi. Interesentiem sūtīt pieteikumus līdz 14.01. plkst. 18:00 uz e-pastu vineta.berzina@liepajasbjc.lv Vairāk info zvanot 27017734


Piesakies EBD projektam Rumānijā

Piesakies EBD projektam Rumānijā

Jaunietim vecumā no 18 līdz 30 gadiem ir iespēja doties Eiropas brīvprātīgā darba projektā uz Rumāniju. Projekts sākas 2015. gada 1. jūlijā un ilgst līdz 2016. gada 1. jūlijam.