Jauniešu māja aicina uz nodarbībām

Jauniešu māja aicina uz nodarbībām

Nāc un iesaisties jauniešu mājas nodarbībās. 


Lepojamies ar mūsu improvizācijas teātri!

Lepojamies ar mūsu improvizācijas teātri!

Jauniešu mājas teātra sporta jaunieši, trenera Kristapa Gēbeļa vadībā, 27.februārī devās uz Dundagu, lai startētu Kurzemes reģiona teātra sporta turnīrā un cīnītos par piedalīšanos XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. 
Komandas sastāvā bija Paula Antane, Terēze Sedleniece un Andris Strazdīts. 
Jaunieši mājās atgriezās ar otrās pakāpes diplomu! 


Foto orientēšanās

Foto orientēšanās "Mēs mīlam tevi Liepāja"

2015.gada 13.martā norisināsies foto orientēšanās "Mēs mīlam tevi Liepāja". Ik viens 10. - 12. klašu audzēknis ir aicināts veidot komandu, kura sastāv no 6 skolēniem un viena skolotāja. Komanda jāpiesaka līdz 9.martam, sūtot pieteikumu uz  e-pastu dianafug@inbox.lv.

 


Akcija

Akcija" Ideju laboratorija"

Tev ir idejas, kā uzlabot jauniešu dzīvi Eiropā? Vai tu zini, kā motivēt jauniešus aktīvi līdzdarboties sabiedrības norisēs? Ja vēlies izteikt savu viedokli par to, kā iesaistīt jauniešus dažādās aktivitātēs, kā aicināt līdzdarboties nevalstiskajās organizācijās, kā sociālie mediji spēj ietekmēt jaunieti, kādas jomas jauniešiem šobrīd ir aktuālas, tad aizpildi pieteikuma anketu līdz 10. martam!

 


Tikšanās ar festivāla Charlotta MotoFest menedžeri

Tikšanās ar festivāla Charlotta MotoFest menedžeri

Jauniešu mājā 6.martā plkst. 16:00 viesosies UBC ietvaros Polijā notiekošā festivāla Charlotta MotoFest menedžeri.

Aicinām uz tikšanos visus jaunos mūziķus un grupas, kam būtu interese uzzināt vairāk par šo pasākumu un varbūt tur piedalīties