Pārspēj CSDD reklāmu!

Pārspēj CSDD reklāmu!

CSDD un biedrība „Go Beyond”, sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju „If”, aicina 9.–12.klašu audzēkņus piedalīties konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Jaunieši aicināti izveidot videoklipu, kura temats ir „Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē”.


Apmācības par diskriminācijas mazināšanas jautājumiem jauniešu vidū

Apmācības par diskriminācijas mazināšanas jautājumiem jauniešu vidū

Informējam, ka biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta projekta „Latvijas Sarkanā Krusta regulārā darbība cilvēktiesību un pretdiskriminācijas jomā” ietvaros organizē apmācības par diskriminācijas mazināšanas jautājumiem jauniešu vidū.


Turpinās pieteikšanās Jauniešu Saeimai

Turpinās pieteikšanās Jauniešu Saeimai
Vēl divas nedēļas turpināsies kandidātu pieteikšanās Jauniešu Saeimai un balsošana par kandidātu pieteiktajām idejām. Iesaistīties Jauniešu Saeimas vēlēšanās vēl var pagūt ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Ideju pieteikšana un balsošana par tām noslēgsies 15.martā.


"Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?"

Latvijas skolēni un studenti vecumā no 18 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties eseju konkursā „Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?”.


Sportam vajag mākslu

Sportam vajag mākslu

Fonds "Mākslai vajag telpu" sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību izsludina radošo darbu konkursu "Sportam vajag mākslu", kurā Latvijas mākslas skolu audzēkņus aicina radīt oriģinālu un spilgtu Eiropas basketbola čempionāta atbalstītāju plakātu.