A.Matisones gleznu un kolāžu izstāde

A.Matisones gleznu un kolāžu izstāde "No visa pa druskai"

Jauniešu mājā no 11.marta līdz 2.aprīlim būs apskatāma mākslinieces Agneses Matisones gleznu un kolāžu izstāde "No visa pa druskai". Tā aplūkojama katru darba dienu no 14:00 - 20:00


Dodamies kopā uz NVO festivālu 2015 “Jaunieši iesaistās”

Dodamies kopā uz NVO festivālu 2015 “Jaunieši iesaistās”

Liepājas Jauniešu māja organizē braucienu uz jauniešu NVO festivālu 2015 “Jaunieši iesaistās”,kurš notiks 24.martā plkst. 12:00-21:00 Ķīpsalas izstāžu centrā.


Karjeras kafejnīca

Karjeras kafejnīca

Nebūtu slikti, ja kāds Tev pateiktu, par ko Tev ir jākļūst? Jauniešu māja vēlas piedāvāt labāko, ko spējam, lai palīdzētu jauniešiem šajā jautājumā. Ir lieliska iespēja jauniešiem tikties ar Jauniešu garantijas karjeras konsultantēm, te pat Jauniešu mājā, un uzzināt vairāk par  "Karjeras izpēti virtuālajā vidē".


20. martā aicinām apmeklēt jauniešu apmaiņas noslēguma pasākumu

20. martā aicinām apmeklēt jauniešu apmaiņas noslēguma pasākumu

Šo piektdien 20. martā plkst. 16:00 aicinām visus interesentus uz Jauniešu māju, kur notiks starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta E-POSS noslēguma pasākums. Projektā piedalās dalībnieki no Rumānijas, Itālijas, Portugāles un Latvijas. Dalībnieki prezentēs projekta laikā tapušās īsfilmas, muzikālos priekšnesumus un atklās izstādi ar leļļu darbnīcā tapušajiem tēliem.


Liepājas Jauniešu mājā notiks starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

Liepājas Jauniešu mājā notiks starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”

15. martā sāksies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” organizēts starptautisks jauniešu apmaiņas projekts “E-POSS”. Liepājā ieradīsies 40 jaunieši no dažādām valstīm: Portugāles, Itālijas, Rumānijas un Latvijas, Liepājas. Projekta ietvaros Jauniešu mājā notiks trīs radošās darbnīcas – animācijas darbnīca, mūzikas darbnīca un leļļu darbnīca. Šo darbnīcu laikā tiks izveidoti četri audiovizuāli vēstījumi, kas veidoti stop motion tehnikā piedāvātajos žanros – komēdija, šausmu filma, drāma, piedzīvojumu filma. Galvenie tēli tiks veidoti leļļu darbnīcā, bet gala rezultāts papildināts ar muzikālo pavadījumu.