Atvērtās durvis Liepājas Universitātē!

Atvērtās durvis Liepājas Universitātē!

Š.g. 11. aprīlī plkst. 11:00 Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu, satikt dekānes, mācībspēkus un studentus, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos un vērot eksperimentus. Reģistrēšanās notiks no plkst. 10:30 LiepU pirmā stāva foajē, Lielajā ielā 14.


JM tagad arī Pinterest.com

JM tagad arī Pinterest.com

Seko


Jaunieši Andelē

Jaunieši Andelē

22.aprīlī no plkst. 18:00 līdz 21:00 ,,Jaunieši Andelē'' Jauniešu mājā, Kungu ielā 24. Tev būs iespēja apmainīties ar kādu vairs nevajadzīgu apģērba gabalu, vai to mainīt pret ziedojumiem. Atnāc izbaudi atmosfēru! Varbūt tieši Tu atradīsi, ko sev vajadzīgu. Būs arī pārsteigumi, par kuriem uzzināsi pasākuma dienā. Ja vēlies būt andelētājs, tad negaidi! Piesakies - kruuminna@gmail.com


Jauniešu apmaiņa Portugālē

Jauniešu apmaiņa Portugālē

Jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem iespēja pieteikties jauniešu apmaiņas projektam Portugālē "Sol & Arte", kas notiks no š.g. 26. jūlija līdz 2. augustam. Projektā piedalīsies 6 jaunieši un 2 grupas līderi no tādām valstīm kā Somija, Itālija, Latvija, Rumānija, Igaunija un Portugāle. 


Tikšanās ar kafejnīcām „Darbnīca” un „Kursas Putni”.

Tikšanās ar kafejnīcām „Darbnīca” un „Kursas Putni”.

 Jau šo ceturtdien, 9. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 20.00 ikvienam interesantam ir iespēja ierasties uz vakara sarunu pie tējas krūzes ar jauniešiem, kas uzdrīkstējušies - ar pārstāvjiem no kafejnīcām„Darbnīca” un „Kursas Putni”.