Piesakies

Piesakies "Bridge It"

Jauniešu neformālās izglītības programma „Bridge It!” MEKLĒ DALĪBNIEKUS!

„Bridge It!” ir programma jauniem cilvēkiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Tās uzdevums ir radīt iespējas jauniešu personīgajai izaugsmei, veicināt ideju apmaiņu un interesi par Baltijas reģionu. Programmas ietvaros 6 mēnešu laikā tās dalībniekiem tiek dota iespēja iepazīties tuvāk ar kādu sociāli nozīmīgu tēmu, apgūt projekta vadības pamatus, ģenerēt idejas un pašiem īstenot sociālus projektus. Un, ne mazāk svarīgi – satikt brīnišķīgus, līdzīgi domājošus cilvēkus no Latvijas un kaimiņvalstīm.


Tiek meklēti brīvprātīgie ekskursijai pa Liepāju

Tiek meklēti brīvprātīgie ekskursijai pa Liepāju

Tiek meklēti pieci atsaucīgi jaunieši, kas būtu gatavi doties līdzi autobusos mazā ekskursijā un pastāstīt, par apkārt redzamo.  


Space Expo Riga

Space Expo Riga

SpaceExpo meklē brīvprātīgos!

No 30. aprīļa līdz 10. maijam Esplanādē viesosies ceļojošā Eiropas kosmosa izstāde "SpaceExpo". Tās veiksmīgai norisei nepiciešami brīvprātīgie, kas iesaistītos organizēšanā un izstādes darbības nodrošināšanā.


Aicina pieteikties Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu žūrijā

Aicina pieteikties Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu žūrijā

Šogad 3. maijā Nacionālais Kino centrs trešo reizi rīko Eiropas Kinoakadēmijas (EKA) Jauniešu filmu dienu, kurā jauniešu žūrija kinoteātrī “K.Suns” noskatīsies trīs lieliskas Eiropas filmas un labākajai no tām piešķirs īpašo Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu balvu. Žūrijā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11 līdz 15 gadiem (ieteicams), pretendentiem līdz 24. aprīlim jānosūta pieteikums uz elektronisko adresi jauniesufilmudiena@gmail.com. Pieteikumā pretendentam jānorāda vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs, e-pasta adrese un sava mīļākā filma. 


Inovatīvs Jauniešu mājas veltījums Liepājai 389. dzimšanas dienā

Inovatīvs Jauniešu mājas veltījums Liepājai 389. dzimšanas dienā

No 10.aprīļa apskatāma T/N Kurzeme 3.stāvā.