Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Piesakies brīvprātīgajam darbam!

Aicinām pieteikties brīvprātīgos jauniešus  "Amber puck" hokeja kausam, kas notiks š.g. 17., 18 un 19. jūlijā Liepājā. 


Fotoizstāde

Fotoizstāde "Melnais baltums vai baltais melnums"

Liepājnieks, fotogrāfs Agris Klestrovs šogad svin savu 40 gadu jubileju, atzīmējot to ar fotoizstādi, kurā būs redzami 40 fotodarbi no fotogrāfa ceļojumiem. A.Klestrovs ir fotostudijas "FOTAST" vidējās paaudzes biedrs un viens no aktīvākajiem ideju ģeneratoriem, kurš fotogrāfiju un fotografēšanu sauc par savu aizraušanos un pat par apsēstību jau kopš bērnības. Izstāde bez maksas apskatāma katru dienu no 2. līdz 31. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā 


Augustā notiks Projektu nakts!

Augustā notiks Projektu nakts!

Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu „Erasmus+: Jaunatne darbībā”? Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Tad piedzīvo vērienīgo Projektu nakti! 


Tiek meklēti mūziķi festivāla skatēm Slovēnijā

Tiek meklēti mūziķi festivāla skatēm Slovēnijā

Mūziķiem izsludināta pieteikšanās skatēm ( showcase) mūzikas industrijas festivālam/konferencei MENT,kas norisināsies no 3.-5. Februārim Slovēnijā, Ļubļanā. 


Aicina kļūt par viesģimeni

Aicina kļūt par viesģimeni

Šī gada augustā Latvijā ieradīsies 36 AFS viesskolēni no ASV, Beļģijas, Indonēzijas, Itālijas, Spānijas, Vācijas, Taizemes, Turcijas un Ungārijas. AFS Latvija aicina atsaukties ģimenes visā Latvijā, kurām būtu interese uzņemt skolēnu savās mājās.