"Erasmus+" stāsti

  20.oktobrī 16:00 pie mums viesosies jaunieši no apmaiņām, kas devās Siciliju un Dāniju, ka arī kuri bija īstermiņa brīvpratīgā darba projektā Īrījā un Horvātijā. Jaunieši stāstīs par savu pieredzi projektos, radīs ko ir iemacījušies tajā laikā kamēr atradās ārzemēs.

   Projekts "Create vs. Consume" īstenots "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros un finansējumu saņem no Eiropas Savienības.

  20. октября 16:00 у нас в гостях будет молодёжь, которая учавствовала в обмене опытом, из таких стран как Сицилия и Дания, а так же из добровольных проектов из Ирландии и Хорватии. Молодёжь расскажет и покажет о своём опыте  в  зарубежном проекте.

  Мероприятие проходит при поддержке "Erasmus+" stāsti.


Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

Jauniešu māja aicina uz pasākumu “International Café”

    Sākot ar septembri Liepājas Jauniešu mājā darbojas brīvprātīgā Emma no Vācijas un projekta ietvaros realizē arī savus pasākumus un aktivitātes jauniešiem. Šoreiz visi interesenti mīļi aicināti uz brīvprātīgās Emmas pasākumu “International Café” 12. oktobrī plkst. 18.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.


Projekts

Projekts "CreateVsConsume" apstiprināts! Pirmais Emmas EVS stāsts ir klāt!

   Viena lieta par kuru es vienmēr esmu bijusi pārliecināta – man nav vajadzības uzsākt mācības augstskolā tieši pēc vidusskolas beigšanas. Pirms izlemt par studijām, kam būs milzīga ietekme uz manu vispārējo dzīvi un kas noteiks manu nākotnes karjeru, es vēlējos ņemt pārtraukumu un gūt mazliet pieredzes ārzemēs.

   Pagājušajā vasarā tieši pirms 12. klases un pēdējā skolas gada sākšanas sāku meklēt dažādas darba iespējas pēc absolvēšanas. Domāju par ceļošanu un strādāšanu Austrālijā vai arī gada pavadīšanu brīvprātīgajā darbā, piemēram, bērnudārzā. Visvienkāršākais variants - brīvais gads manā dzimtajā valstī Vācijā pavisam noteikti man nebūtu īstā izvēle. Es patiešām gribēju doties uz ārzemēm un palīdzēt citiem. Gribēju iepazīt ko jaunu - citu valodu, tradīcijas un dzīves stilu. Vienkāršāk sakot, gribēju tikt prom no ierastās vides - ārpus savas komforta zonas.


"Discovering cultures through media"

   Jauniešu apmaiņas projekts “Discovering cultures through media” norisinājās divas nedēļas Trappeto ciematā, Sicīlijā. Projektā tika izvēlēti 26 dalībnieki, vecumā no 17 līdz 30 gadiem, no Itālijas,  Latvijas, Igaunijas, Francijas un Maķedonijas. Projekta mērķis bija caur dažādu veidu aktivitātēm, grupu darbu, radošajām darbnīcām un diskusijām paplašināt dalībnieku redzesloku un attīstīt kritisko domāšanu.


Dānijas piedzīvojums

Dānijas piedzīvojums

   Guldborgsund Ungdomsskole organizētais jauniešu apmaiņas projekts "Connected-3" norisinājās augusta pirmajā nedēļā Dānijā, pilsētā Nørre Alslev. Projekts tika izstrādāts sadarbībā ar partneriem: Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LV); Klaipēdas Vaiku brīvdabas centrs (LT) un Helsinku pionieri / SDPL Helsingin un Uudenmaan piirijarjestro ry (FI). Radošo darbnīcu virzieni bija trīs: mūzikas producēšana un dziesmas tekstu rakstīšana; R&B dejas; mūsdienu uzveduma drāma. Prasīgi radošo darbnīcu vadītāji pret dalībniekiem, patiešām sasniedza iecerētos rezultātus, gūstot darba augļu garšu ikkatrā nometnes dalībniekā.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17