Projekta

Projekta "The Career of your life" pieredzes stāsts

Paldies Liepājas “Jauniešu mājai” par iespēju doties fantastiskā apmaiņas braucienā uz Kipru, projektā "The Career of your life".

Šis bija mans pirmais projekts, tāpēc centos uztvert un mācīties visu, ko mums spēja sniegt organizatori. Mūsu, latviešu, komandai jau bija izveidojies kontakts un bijām paspējuši saliedēties, kas visu šo piedzīvojumu padarīja vēl interesantāku.

 


Projekts

Projekts "Kafija ar politiķiem Liepājā"

Šī gada 30. septembrī, 30. oktobrī un 21. novembrī, Liepājas pilsētā norisinājās jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija, uz kuru bija aicināts jebkurš Liepājas jaunietis 13- 25 gadu vecumā. 


“Drosme rūpēties!” Jaunieši un veselīgas attiecības.

“Drosme rūpēties!” Jaunieši un veselīgas attiecības.

Ikvienu veselīgu attiecību pamatā ir spēja atpazīt un komunicēt savas sajūtas, vajadzības un vēlmes cieņpilnā veidā. Kritiskā domāšana un cēloņu – seku sakarību izprašana ir rīki, kas ikvienam jaunietim ir jāpagūst, lai spētu pieņemt informētus lēmumus par savu veselību, identitāti, nākotni, seksualitāti un attiecībām gan ar sevi, gan apkārtējiem.


Apgūst koučinga prasmes starptautiskās apmācībās

Apgūst koučinga prasmes starptautiskās apmācībās

Liepājas “Jauniešu māja” projektu vadītājs Andris Kāposts no šī gada 22. jūnija līdz 28. jūnija Spānijas pilsētā apmeklēja programmas “Erasmsus+” apmācības “CONNECTING THE DOTS: COACHING FOR EMPLOYABILITY WITH ERASMUS+”. Apmācībās piedalījās jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti no Latvijas, Polijas, Vācijas, Itālijas, Bulgārijas un Kipras.


Apmācības “Facilitation academy- practice”

Apmācības “Facilitation academy- practice”

No šī gada 20.maija līdz 24. maijam Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Jauniešu māja” projektu vadītājs un “Jauniešu mājas” jauniešu padomes akīvists Edgars Sudmalis, apmeklēja starptautiskās programmas Erasmus+ apmācības “Facilitation academy- practice”. Apmācības notika Norvēģijas pilsētā Tonsbergā un tās organizēja Lietuvas organizācija “Politikos tyrimų ir analizės institutas”. Apmācībās piedalījās arī Rīgas skolēnu domes valdes locekle Anita Ramka un 20 citi jaunatnes jomas eksperti no Norvēģijas, Lietuvas, Polijas un Bulgārijas.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17