Apstiprināts Eiopas Solidaritātes korpusa  projekts

Apstiprināts Eiopas Solidaritātes korpusa projekts "Dari, jo tu to vari!"

Hei, hei, hei!
Ar vispatiesāko prieku paziņojam, ka Eiropas Solidaritātes korpusa 1.projektu kārtā ir apstiprinās projekts "Dari, jo tu to vari!", kurš tapis sadarbībā ar Bērnu un Jauniešu biedrību "Skrejceļš"!


Projekts

Projekts "Iededz gaismu sabiedrībā" atkal gaisā!

Projekts "Iededz gaismu sabiedrībā" ir atkal gaisā!!!
Ceturtdien tikāmies ar Elizabeti un Kristapu, lai kopīgi atsāktu darbu pie māksalas darbu veidošanas pilsētvidē uz A/S Sadales tīkls elektro sadalnēm.


Projekts

Projekts "Iedzedz gaismu sabiedrībā" finiša taisnē!
Hei! Ir pienācis projekta "Iededz gaismu sabiedrībā" ceturtais, darbīgākais un noslēdzošais posms! Vai Tu esi gatavs ieraudzīt pelēkos elektrības sadalņu skapjus pavisam jaunā gaismā?


"Saki dzīvespriekam "Jā!"" ietur pauzīti, lai turpinātu pavasarī
Tie, kas seko līdzi “Jauniešu mājas” aktualitātēm, zina, ka Liepājas jaunieši ir aizvadījuši jau divus no pieciem koncertiem lauku reģionos, sniedzot ne tikai iespēju jauniešiem iegūt skatuves pieredzi, bet arī iepriecināt vietējos iedzīvotājus, kuriem transporta kustības grafika dēļ nav iespējas apmeklēt koncertu Liepājā.


Projekts

Projekts "Iededz gaismu sabiedrībā" rit pilnā sparā

Sabiedrība kā vienots veselums, vai tomēr sadrumstalota mazos gabaliņos?

Projekta “Iededz gaismu sabiedrībā” piektajā aktivitātē “Iekļaujoša sabiedrība” apskatījām to, ka dažādas cilvēku grupas, kuras ir sociāli neaizsargātas, tiek izstumtas vecuma, veselības stāvokļa, sodāmības, materiālā stāvokļa un citu iemeslu dēļ.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17