Projekts

Projekts "Iedzedz gaismu sabiedrībā" finiša taisnē!
Hei! Ir pienācis projekta "Iededz gaismu sabiedrībā" ceturtais, darbīgākais un noslēdzošais posms! Vai Tu esi gatavs ieraudzīt pelēkos elektrības sadalņu skapjus pavisam jaunā gaismā?


"Saki dzīvespriekam "Jā!"" ietur pauzīti, lai turpinātu pavasarī
Tie, kas seko līdzi “Jauniešu mājas” aktualitātēm, zina, ka Liepājas jaunieši ir aizvadījuši jau divus no pieciem koncertiem lauku reģionos, sniedzot ne tikai iespēju jauniešiem iegūt skatuves pieredzi, bet arī iepriecināt vietējos iedzīvotājus, kuriem transporta kustības grafika dēļ nav iespējas apmeklēt koncertu Liepājā.


Projekts

Projekts "Iededz gaismu sabiedrībā" rit pilnā sparā

Sabiedrība kā vienots veselums, vai tomēr sadrumstalota mazos gabaliņos?

Projekta “Iededz gaismu sabiedrībā” piektajā aktivitātē “Iekļaujoša sabiedrība” apskatījām to, ka dažādas cilvēku grupas, kuras ir sociāli neaizsargātas, tiek izstumtas vecuma, veselības stāvokļa, sodāmības, materiālā stāvokļa un citu iemeslu dēļ.


Projekta

Projekta "Iededz gaismu sabiedrībā" 4 nodarbībā

Vai esat aizdomājušies, ka pasaulē dzimumu līdztiesībā, joprojām nav vienlīdzības? Vīrieši un sievietes savā būtībā spēj just, domāt un strādāt vienlīdzīgi, bet vai tiešām tā notiek? Kādi stereotipi valda sabiedrībā un mūsu prātā? Uz šiem jautājumiem atbildes meklēja projekta “Iededz gaisma sabiedrībā” dalībnieki un projekta komanda.


Šonedēļ uzsākām projekta “Iededz gaismu sabiedrība” pirmo posmu.

Šonedēļ uzsākām projekta “Iededz gaismu sabiedrība” pirmo posmu.

Šonedēļ uzsākām projekta “Iededz gaismu sabiedrība” pirmo posmu.

Pirmā aktivitāte bija iepazīšanās ar projekta dalībniekiem, tālāk sekoja aktivitātes par Ilgtspējīgu zaļu Eiropu un Eiropas Savienības saikni ar jaunatni.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17